Ferdek07

Vilocym i Ruchamax z Farmwet-u

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    71

Od 2 dni podaje vilocym i fekty są już widoczne, lepszy pobór paszy i bydło dużo więcej pije wody, a może ktoś już przez dłuższy czas stosuje te ziołowe specyfiki jak to się sprawdza przy dłuższym stosowaniu?

wiesaw    3

Ruchamax :lol:, działa dobrze - próbowałem i zwiększa ślinienie i przez to łaknienie u bydła,

Violicym - muszę wypróbować; sprawdzałem jeszcze:

Mastilep - dobrze działa przystanach zapalnych, więc polecam :D

samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    71

W jaki sposób podajesz krowom ruchamax i przez ile dni i jak długo potem jest apetyt?, bo robić wlewy to dość męczące, a z poidła ani w mordę tego nie chcą, puki co to podaje vilocyn ale na początku też niektóre wrażliwe sztuki ani w ząb tego nie chciały,

wiesaw    3

Krowom ze słabszym apetytem - to staram się je "oszukać" i mieszam z paszą treściwą, zapach niektóre odrzuca, więc wtedy pozostają wlewy. Przy niewielkiej niestrawności apetyt wracał na stałe już po 1-2 podaniach.

samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja sądziłem, że ten na R to na ruje działa, laugh.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez latka890098
      Witam! Buhaj blonde d'aquitaine Pirol, ktoś ma jakieś o nim zdanie? Wart swojej uwagi? Jak wycielenia?
    • Przez PiotrStaczak
      Witam. Mam pytanie do osób dających słomę pod kiszonkę z kukurydzy. Co taki sposób daje? Jakie korzyści? Sam prowadzę gospodarstwo od 5 lat i wysypuje prosto na ziemię ubijamy i okrywam folią i nie jest źle. Ciekawi jakie są zalety jakie wady kiszonki na słomie. Dziękuję że wszystkie opinie.
    • Przez latka890098
      Witam! Mamy taki problem, posiadamy cielaka ma już prawie miesiąc. Cielak wstaje, postoi ale nie chodzi. Wywraca się, trzęsie, nie może utrzymać równowagi wygląda jakby miał porażone nerwy. Miał ktoś podobny przypadek? Da się jeszcze coś zrobić? 
    • Przez latka890098
      Witam! Wycieliła nam się krowa tydzień temu, urodziła dużą jałówke, jałówka była sztywna tak jakby miała jakiś paraliż, przykurcz. Na początku nawet główą nie ruszyła, minął tydzień A ona dalej nie wstaje. Podnosimy ją i robimy co się da, ale nie daje rady chodzić.  Dostała jakieś witaminy i nic. Miał ktoś podobny przypadek? Może wiecie co robić? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj