Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek93

Jaki pług wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
wojtek93    3

Witam. Jaki pług będzie najlepszy do ciągnika o mocy 160 km? Chodzi o pług obrotowy. Zastanawiam się nad lemkenem lub kvernelandem. Który z nich jest według was lepszy? I jak wygląda sprawa z cenami lemieszy, odkładni, itp? Do któregą są droższe?

elemer    9

Ceny elementów roboczych w większości masz na allegro. Moim zdaniem obojętnie co wybierzesz to i tak będziesz zadowolony. Moim zdaniem obie marki to elita. Moim zdaniem poszukaj pługa vario, trochę droższy ale dobrze można dopasować do warunków na polu.

Wiadomość z agroFakt.pl

aadams7    0

lemken i kverneland to dwie firmy jakie weszły do mojego finału wyboru pługa, kolego wzioł czerwonego ja niebieskiego, pługi różnia się konstrukcją w czewonym pierwsza skiba wypada bliżej koła ciągnika w niebieskim dalej przekłąd się to na długość pługa, częśći delikatnie lemken jest droższy (zależy od rabatów jakie ustalisz z dilerem przy kupnie) lemken jest lżejszy i w moim odczuciu orzę się nim lżej, ja jestm badzo zadowolony, choc na moim terenie króluje kverneland i sa ludzie zadowoleni, twoje pytanie ktory moja odpowiedź lemken

wojtek93    3

Ziemie mam różne od II do V klasy. Teren płaski jak na stole żednych górek. Dzięki za dotychczasowe rady :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować