yacenty

Jednostki w komputerze JD

Polecane posty

yacenty    1657

Hej, orientujecie się jak zmienić jednostki miary w JD? Obecnie ciągnik pokazuje wszystko w milach i a( akrach???) chciałbym aby pokazywał w km i metrach, hektarach - jest to możliwe aby samemu przestawic? Musi to zrobić serwis czy wogole jest juz to nie do zmiany?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

Aż sprawdziłem biggrin.gif -co prawda w mniejszym modelu ale mam napisane coś takiego :Adres dostępu BCU024-wyświetlacz,monitor osiągów-Wartość 000-jednostki tradycyjne(mph,ft)-001-jednostki metryczne.

Czyli zapewne możliwe-tylko trzeba wejść w kody serwisowe-tylko nie wiem jak to się robi w 6010 unsure.gif

yacenty    1657

skad masz takie dane? jak wejsc to juz mysle ze sie dowiem :-)

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów

yacenty    1657

ja dalej czekam na swoją po polsku, niby diler mi obiecał ze tydzien i bedzie, ciekawe czy dojedzie do soboty

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

rafal3113    0

ja dalej czekam na swoją po polsku, niby diler mi obiecał ze tydzien i bedzie, ciekawe czy dojedzie do soboty

Nie trzeba wgrywać nowego programu należy to ustawić w będącym oprogramowaniu mały problem polega na tym że jest do tego potrzebny monitor wydajności który znajduje się na przednim prawym słupku ale jest to opcja mało który traktor to posiada czyli jedynie serwis przy okazji naprawy ci to wpisze

robertbara    67

Przy pomocy instrukcji da się to zmienić, trzeba wejść w kody i zmienić odpowiednie parametry, tam można wyłączyć zegar, zmienić jasność podświetlenia itp

yacenty    1657

moj traktor to dość wysoka opcja - mam monitor wydajności, gadałem z serwisantem i ma mi to zrobić razem z wymianą płynów

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

yacenty    1657

po zmianie BCU024 na 001, zmieniły się tylko jednostki na monitorze wydajności - główny wyswietlacz niestety został w milach

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

yacenty    1657

jaro jaka ty masz ksiazke ze masz takie dane? instrukcja obsługi do 6810 nie zawiera tych kodów? czy jest to jakas dodatkowa instrukcja? może ksiązka napraw czy jak?

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

jaro    165

A zadziałało ?biggrin.gif -to jest normalna obstrukcja insługi biggrin.gif do mojego ciągnika-zresztą tych kodów to tam jest całe mnóstwo...

yacenty    1657

pierwszy zadzaiałał - drugi nie wiem, bo nie zdążyłem już sprawdzic - u mnie w instrukcji sa tylko kody błędów.

Mógłbyś mi podesłać jakies fotki lub skan tylko tej sekcji?

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

jaro    165

Postaram się-trochę fotek to jednak będzie bo nie wiem co dokładnie obcykać

yacenty    1657

kody którymi można coś ustawić w komputerku głównym i monitora wydajnosci

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mmajchrzak12
      Witam mam problem z John deere 6520 w czasie zmiany kierunku jazdy przód tył rewersem zmienia mi sam półbiegi z 1 na 2 jak dam rewers do przodu to podbije na wyższy jak jest na 1 półbiegu jak dam do tyłu to albo zejdzie na 1 półbieg albo nie jak dam przód to zmieni znów na większy dodam że to jest jak używam rewersu trochę to takie dziwne, może ktoś miał taki przypadek 
    • Przez SzymonJD
      Witam John deere 6330 przestały działać światła po przekątnej, tzn lewa tylna i prawa przednia ta połączona z kierunkowskazem. Czy ma ktoś może opis bezpieczników w tym modelu? 

Pozdrawiam
    • Przez TheRolnikSweet
      Potrzebuje opinni john deere 7600 . Czy w nich wystepują skrzynie 35km/h ? Jak sie poznac czy jest wersja amerykanska czy europejska?

• Przez tomaszrolnik98
      Witam
      Problem dotyczy dwóch ciągników, 6630 z 2007r oraz od niedawana 5100r z 2012r.
      6630 kupiony używany, niecały 1000mth, aktualnie 3000mth. Od początku na zimnym oleju ciężko wchodziły niskie zakresy - A, B i C. Zauważyłem, że kiedy po uruchomieniu ustawię rewers w pozycji do przodu a następnie wrócę na N ciągnik próbuje jechać do przodu przy próbie włączenia biegu z naciśniętym sprzęgłem. Ustawienie rewersu do tyłu kasuje problem. Po kilku minutach ciągnik się rozgrzewa i jest ok. Drugi problem to szarpanie, raz na może 500 zmian kierunku jazdy bez sprzęgła następowała natychmiastowa zmiana, bez sekundy zatrzymania. Wiosną wezwałem serwis od dealera, pomierzyli ciśnienia, faktycznie nie luzuje. Diagnoza - pokrzywione tarczki od któregoś ze sprzęgieł. Trzeba robić, bo jak tak zostanie może wysypać synchronizatory. Wzięli go do siebie, wyciągnęli skrzynię i wszystko było w niej w najlepszym porządku. Wymienili kilka części, które moim zdaniem wyglądały niemal idealnie. Wycena razem 11 000zł. Szarpanie najprawdopodobniej ustało natomiast już po 2 motogodzinach zauważyłem, ze nadal chce jechać przy załączaniu biegu. Serwis przyjechał, rozgrzali, pomierzyli, faktycznie nadal jest źle, trzyma ciśnienie na luzie. W najbliższym czasie biorą go w ramach gwarancji naprawy. Z tym wszystkim można by się pogodzić, jednak ostatnio 5100r, którego mam od nowości, jest świeżo po wymianie oleju i przy 1300mth przebiegu zachował się podobnie. Od razu po uruchomieniu i przy włączaniu biegu próbuje ruszać do tyłu. Trudno mi uwierzyć, abym w obu mało wyjeżdżonych ciągnikach na oryginalnym oleju John Deere doczekał się dwóch takich samych nietypowych awarii. Czy ktoś też tak ma? Może to normalne w tych ciągnikach?
    • Przez rafal987
      Witam mam john deera 6410 z 2001r mam problem z rewersem elektrochydraulicznym a mianowicie, gdy ciągnik stoi dłuższy czas wszystko jest ok. po pół dodziny jezdzenia zaczynają sie problemy gdy zrobie rewers na neutralny to pochwili rewers ginie i jest cały luźny jakby ciągnik był wyłączony (ale gdy rewers zmieniam szybo tył przód  to jest wszystko ok) mało tego po zgaszeniu ciągnika i ponownym zapaleniu rewers czasem wraca a czasem nie.zdarzyło już mi sie kilka razy tak że wogóle nie chciał odpalić tylko zaświeciły sie kontrolki po przekręceniu zapłonu i nic więcej. a przyszedłem po 2 godzinach to weszystko boło ok odpalił i był rewers. zamieniłem zewers, 4 małe przekaźniki kture znajdują sie w skrzynce bezpieczników i cały czas to samo. co to może być ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj