Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
majranjd

Program PRGR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
majranjd    8

Witam.

Miał ktoś styczność z tym ustrojstwem?

Jest to program który zastepuje "Kredyt 4.1" wykorzystywany do pisania biznes planoów

Dotarło to już do ODR-ów?

Jak się z tym pracuje?

Ja nie mam najlepszego zdania o tym...

Proszę o wypowiedzi użytkowników...

Z góry dzieki!

MichalR    33

Pracuję na tym programie na zajęciach z ekonomiki. Program ma nawet duży potencjał ale jest strasznie niedopracowany. Do odrów na razie raczej jeszcze nie dotarł bo jest w tej chwili dopiero testowany. Może kiedy twórca poradzi sobie z tymi wszystkimi błędami i niedogodnościami to będzie dobry program.

majranjd    8

Na nas też to dopiero testują, moim zdaniem cięzkim uchybieniem jest brak zmian po edycji danych w inwentaryzacji...

Ogólnie, program do poprawek...

MichalR    33

jest na to sposob ale uciazliwy. Jezeli jakies pole cie denerwuje klikasz na nim 2 razy prawym i wprowadzasz jak w excelu ;) Tkie moje odkrycie po pol godziny zrobienia obrotu stada, czasami trzeba tez usunąć pliki, żeby coś poprawić.

Hehe już wiem z kim piszę ;)

Famer21    6

A jakiś program z bazą o-line danych? Chodzi mi taki program żeby na dany okres upraw, siewu, nawozów, oprysku itp. podawał, kiedy te czynności powinno się już robić lub najpóźniej. Jakie w danych okresie, roku mogą wystąpić szkodniki na polu no szczegółowe informacje o polu dlatego z bazą danych aktualizowaną żeby program porównywał dane z innymi i podawał na każdy...powiat? co i kiedy :) Istnieje taki ;) ? Lub coś podobnego mniej zaawansowanego...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować