Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemas15

Claas Consul

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Przemas15    0

Witam

Mam zamiar kupić sieczkarnie do consula

Szukałem na allegro i znalazłem za 6.800 dla mnie przesada.

Czy pasują do niego sieczkarnie inne jakieś odpowiedniki ?

SKR Smutny Koniec Rolnictwa

Kondzik100    0

Witam

[/quo

Pewnie że zadrogo . U nas w województwie koleś dorabia sieczkarnie do każdego typu kombajnu . Do Bizona kosztuje 2500 zł , a do consula 2000 zł . A czy od innego posuje to nie wiem >

Przemas15    0

Witam

[/quo

Pewnie że zadrogo . U nas w województwie koleś dorabia sieczkarnie do każdego typu kombajnu . Do Bizona kosztuje 2500 zł , a do consula 2000 zł . A czy od innego posuje to nie wiem >

a w jakich okolicach ten gość dorabia ??

SKR Smutny Koniec Rolnictwa

Wiadomość z agroFakt.pl

Davidastra    0

nie chciw sie na taka sieczkarnie za taka kasę nie może byc nic dobrego

jeżeli nie będzie dobrze wyważona to moze być problem z wyrwanym tyłem kombajnu

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Kondzik100    0

Ten gościu dorabia je w okolicach Kielc , Ostrowca . Kilka osób kupiło sobie takie ścieczarnie do różnych kombajnów i narazie nie narzekają .

Davidastra    0

masz namiary na tego kolesia jakiś numer lub coś bo sąsiad chciałby kupić sobie sieczkarnie do consula z kąd ten koleś jes z okolic kielc ???

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

maciej92    0

Jakby ktoś szukał sieczkarni do consula służę kontaktem do firmy w Kielcach

która produkuje sieczkarnie.

Do consula z dwuletnią gwarancją kosztuje około 4200zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rabit500
      Witam Forumowiczów
      Zwracam się do was z pytaniem  odnośnie wskazań obrotów w dominatorze 88s, poprostu ich nie ma (ani silnika ani młockarni wskazówka od obrotów poprostu umarła). Na przycisk zmiany wskazań też nie reaguje. Gdzie szukać przyczyny? jak sprawdzić czy obrotomierz wogóle działa. Jakiś schemat  wiązki od obrotów czy coś podobnego. Albo jak pospinać żeby były na ten moment żeby przynajmniej pokazywał obroty młockarni.
      Jeśli był taki temat proszę o podrzucenie linku, bo osobiście ni nie znalazlem co pomogłoby rozwiązać problem.
    • Przez XaWi
      Witam kupiłem mercatora w tamtym sezonie i bez przyspieszacza jedynka jak i wsteczny nie ciągnął a pod obciążeniem tym  bardziej lecz po dodaniu przyspieszacza jedynka jechała lecz wsteczny pod górkę nie. Wymieniłem w tym roku oba pasy jezdne i dalej jest to samo przyspieszacz na zero i na wstecznym nie wyjadę pod mała górkę czy na jedynce jak pszyspieszacz jest na zero to przez granicę nie przejdę. Dodam że docisk jest na sprężynie. Proszę o poradę 
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez marek2012r
      Witam. Czy posiada ktoś może schematy instalacji elektrycznej Claas Dominator 106 w formacie pdf? Z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.