Zaloguj się, aby obserwować  
andj

jaki pług do MF 6475

Polecane posty

andj    0

Witam. Na jesień kupiłem ciągnik mf6475 135 KM i nie wiem jaki pług mam kupić 4 czy 5 skibowy bo ziemie średnie bez kamieni, a pola najmniejsze po 3ha, i co kupić i ile mnie to będzie kosztować.

Darpol    17

W tej chwili nie mam większego pługa tylko VOGEL NOTT 4x35cm to do 135KM to mały ale dla ciebie to 4skiby vario 4x50cm lub 5skib po 40cm .Niedawno sprzedałem GREGOIRE BESSON 4skiby vario z hydrauliczną regulacją szerokości 30-56cm na skibę do lamborgini 135KMi na ciężkiej ziemi radzi sobie super.Piątka będzie dłuższa i przez to cięższa więc przód musiałby być dobrze dociążony, oczywiście rozumiem że MF ma 6-cylindry.

andj    0

Tak kolego mój mf ma 6 cylindrów. Kolega mi doradził żebym może kupił lemkena euro opal 6 4+1 on warzy 1070kg i ma zapotrzebowanie mocy 130KM czy może euro opal 7 4+1 warzy 1155 i zapotrzebowanie mocy 160KMcZy da sobie radę?. Co wy koledzy o tym myślicie? Bo mam straszny mętlik w głowie!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piffpaff
      witam, pług wart uwagi do c 360 na piaski i glinę?
    • Przez Audi213
      Natrafiłem na ogłoszeniu na kvernelanda z ingerencją w niego z udziałem spawarki. Widoczne jest to na zdjęciach. Gość mówi że jest to podobno zrobione solidnie i w ogóle nie wpływa na pracę, ani na jakość orki. Co o tym myślicie, jest sens go brać czy sobie odpuścić?

• Przez lysonzi1
      Witam, powoli zbliża się orka pod pszenicę i w związku tym szukam kołków do pługa, który kupiłem czyli kverneland 150b. I teraz pytanie czy kupujecie oryginały czy zwykle śruby o określonej twardości czy jakieś inne zamienniki? W moim pługu są śruby m12. W katalogu widzę, że ich numer to kk035038, cena w internecie za szt. to ok 30zł. Drogi interes. Uprzedzając pytania nie kupiłem na zabezpieczeniu non stop bo jego waga jest o przynajmniej 400kg większa przez co ciągnik miałby ciężko z podnośnikiem.

• Przez Artur9494
      Witam. Po kupnie ciagnika czas na zmianę maszyn. Na pierwszy rzut najważniejszy będzie pług. Co możecie doradzić przy wyborze, bo do tej pory używałem unia Grudziądz 3. Ziemię są raczej lekkie i około 12h do orki. Cena jaką chcę przeznaczyć to 3-4tys więc obrotowy raczej nie wchodzi w grę,  bo w tej cenie raczej szrot. Znalazłem coś takiego i na plus przemawia zmienna szerokość orki tylko ta firma mnie zastanawia jak do niego z częściami,  bo lemiesze udało mi sie znaleźć, a odkładnice np. już nie. Jak ktoś coś może doradzić z gory dziękuję. 
      https://m.olx.pl/d/oferta/plug-bovlund-favorit-4-skibowy-CID757-IDKWW3d.html?reason=observed_ad
    • Przez Pierun
      Nie mogę już bardziej rozszerzyć pierwszej skiby bo blokuje o ramę a i tak ciągle za mało zabiera, może źle ustawiona śruba od punktu ciągu ? 
      Pług overum rozstawiony 4x50 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj