Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pleban1330

Joskin vs Tytan

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Joskin
pleban1330    0

Witam

Który rozrzutnik bedzie najlepszy Tytan 8 plus, Joskin ferti-cap Fc4009, Joskin siroko s4010, czy może jakiś inny do 60 tys. złotych??

PROTAJN82SA    0

moim zdaniem Joskin będzie lepszy niż tytan. jakość wykonania na pewno jest lepsza i bardziej za mną przemawia jedna oś niż tandem i do tego jeszcze joskin ma amortyzowany dyszel więc w transporcie nie będzie bujać. Mi najbardziej podoba się sirocco :unsure:

pleban1330    0

mnie tez bardziej sie podoba siroko tyle że ma on mniejszą pojemność-9,4 m3 mimo że jest 9T a ferti-cap ma 11.5m3 8T

Wiadomość z agroFakt.pl

mirasek    7

Witam

Który rozrzutnik bedzie najlepszy Tytan 8 plus, Joskin ferti-cap Fc4009, Joskin siroko s4010, czy może jakiś inny do 60 tys. złotych??

Skąd ta rozbieżność w ładowności? Tytan 8 plus ma 6,5 t., Joskiny odpowiednio 8t. i 9t.

Za 60 tys. brutto nie kupisz żadnego Joskina, jedynie coś z polskich.

Marek46ha    1

Zdaje sie że ceny ferti-cap zaczynają sie od 59tys netto czyli ok 72 brutto.

Pionowe wałki, amortyzowany dyszel, skorupowa skrzynia, jedna oś ale koła szersze i dosc wysokie- powinien byc wytrzymały i lekki w uciagu.

CO myślicie o tej serii???- nie widziałem na żywo, ale na zdjęciu solidnie wygląda.

Fendt310    1

Dyszel na resorze to wspaniała żecz. Trzeba to brac pod uwagę przy zakupie rozrzutnika, szczególnie gdy mamy dość daleko rozmieszczone pola bądź drogi są "dziurawe". Mam rozrzutnik z resorowanym dyszlem i do tego na tandemie. Do transportu - cud a na zawrotach duzo nie niszczy pola. Ja przychyliłbym się do Joskina, jeżeli Cie na niego stać, bo Tytan jest bardzo delikatny, wysoki i sztywny czyli zero amortyzacji. To moje zdanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować