Zaloguj się, aby obserwować  
tomas

ustawienie zegarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomas    1

Witam. Koledzy jak zatwierdzic ustawiony zegarek w fendt 511C 96rok.? Może ktos ma też jakieś informacje o tym ciągniku jakieś schematy cokolwiek to byłbym wdzięczny za podesłanie. Jak coś to podam maila. Dziękuję. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Odnawiam powloke lakiernicza w przyczepie i kupilem farbe kramp na bazie zywicy syntetycznej.czy moge do niej zastosowac rozcienczalnik uniwersalny czy trzeba jakis specjalny?
    • Przez ZetorPower
      witam mam zamiar kupic sobie wilgotnościomierz do zboza do około 1500zł - 2000zł jeżeli beda to nawet tansze. ale nic niewiem na ich temat. jezeli macie takie sprzety i orientujecie sie który jest dobry to doradźcie mi ..dzieki pozdro na allegro znalazłem 2

http://www.allegro.pl/item227843719_dramin...oza_ziarna.html
      http://www.allegro.pl/item227843714_dramin...oza_ziarna.html

i niewiem czy one dobre czy niee. może macie jakies inne propozycje?
    • Przez _PATRYK
      Witam! Mam problem z temperaturą w cimuka CT180. Ustawiłem 37.5°C ale ciągle grzeje wyżej niż ustawiona temperatura i nie przestaje. Sprzedawca nie odbiera i nie ma z nim wszelakiego kontaktu. Jeśli ktoś ma taki problem za sobą, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dzięki.
    • Przez vagers
      Czy to może być bład od zasilania sterownika?
    • Przez AGROKAROLALGA
      Dzień dobry, chciałem zapytać czy jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. zatrudniająca 2 pracowników, mogę otworzyć własne laboratorium badawcze w pomieszczeniu około 100m2 na potrzeby Gospodarstw Rolnych ( własnych klientów ) 
      Zaznaczam iż Laboratorium w pierwszych 2 latach będzie przygotowywane pod Akredytacje, aczkolwiek chcemy na ten moment udostępniać naszym klientom wyniki podstawowe makroelementów ( magnez, potas, fosfor, ph ) 
      Chodzi mi o tytuł prawny jak i czy są jakieś szczególne wymagania dotyczące takich Usług,

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj