Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musisz sobie kupic rozdzielacz i podlaczyc.

a jezeli masz w podnosniku miske olejowa to najlepiej ja wyrzucic i wpuscic rurke do skrzyni biegow

poniewaz mozesz miec problemy z wykiprowaniem wiekszej przyczepy bo w misce tej jest za malo oleju

Opublikowano

można pokombinować i jak wystarczy ci tylko 1 wyjście, np. do przyczepy "kiper" to na zdjęciu w allegro jest zaślepiony środkowy otwór pomiędzy tymi co mocują rozdzielacz

pod ten otwór musisz dokombinować jakiś króciec który łączysz z szybkozłączem

lub 2 wersja dorabiasz nakładkę na rozdzielacz w wywierconym otworem tak, żeby pasował do tego zaślepionego, wywalasz zaślepkę, następpnie na uszczelce usadzasz nakłądkę, mocujesz tymi samymi śróbami co rozdzielacz( potrzebne będą dłuższe o grubość tej nakładki

do tej nakładki wcześniej przyspawasz jakiś króciec

 

po 2 wywalasz tą przynitowaną aluminiową blaszkę koło dźwigni rozdzielacza, rozdzielacz na środkowym położeniu i "w prawo" i przyczepa się kipruje

Opublikowano

Ale wąż z kolankiem weź bo będzie fatalnie wyglądać i może zawadzać jeśli masz standardowe siedzenie :)

 

Nie lepiej kupić rozdzielacz od 330 ? Masz nowy rozdzielacz który nie puszcza i zero brudnej roboty :lol:

Opublikowano

coś takiego było zrobione w moim traktorze przez mojego tate "za komuny" jak woził żwir na drogę w usługach, muszę poszukać tej nakładki w garażu, kolanko to nie może być zbyt duże, był przyspawany chyba z 330 ten kątowy króciec z pompy oleju , dalej szedł wąż, i szybkozłącze, nadaje się tylko do kipra, itp, bo zrobić sterowanie takie jak na błotniku to z tego nie wyjdzie

zaślepka to jest o średnicy około 8mm pewnie w sklepie z elemantami do hydrauliki siłowej znalazłby coś takiego

Opublikowano

Również planuje u siebie w 328 przerobienie hydrauliki jednak nie co inaczej. Otóż przewód który idzie do rozdzielacza pod siedzeniem chce puścić na zewnętrzny rozdzielacz 3 sekcyjny (jedna sekcja na wywrot i 2 na tura) a powrotny dopiero do tego fabrycznego rozdzielacza. W późniejszym czasie chciałbym jeszcze zmienić kolumnę kierowniczą na taką z mercedesa ze wspomaganiem (nie orbitol) i ona miała by być pierwsza później rozdzielacz zewnętrzny i na końcu rozdzielacz oryginalny.

Poza tym w związku z małą pojemnością zbiornika oleju myślę aby w miejsce zbiornika powietrza (nie używam i tak) dać podobny zbiornik tylko trochę mniejszy tak z 10L. Z niego to pompa by brała olej , z rozdzielacza z tej środkowej śruby, o której trochę wyżej jest mowa, ( z tym iż fabryczny kanał do powrotu bym zaślepił) wyprowadzić powrót do zbiornika i dodatkowo jeszcze trzeci wąż od zbiornika do fabrycznej miski pod siłownikiem podnośnika. Teraz mam trochę dylemat czy nie będzie problemem to iż zbiornik będzie niżej niż pompa, co prawda dopóki będzie pełno oleju to ok, ale podczas na przykład kiprowania jak oleju już w oryginalnym zbiorniku nie będzie to popa będzie musiała zasysać jakieś 30 cm. Czy tak da radę ?

Wiem że prościej było wywalić miską i zrobić tak jak w 330 jednak rozwiązanie z osobnym olejem zdaje mi się znacznie lepsze niż z tym ze skrzyni. Proszę o uwagi krytyka mile widziana

Opublikowano

Witam! :)

 

Chodzi ci zeby ta rurke co idzie z korpusu podnosnika do rozdzielacza pod siedzeniem dac na rozdzialacz 3-sekcyjny a powrót do tego pod siedzenie? ;)

Pozdrawiam!

 

Tak z tym że chciałbym też "rozbudować" zbiornik oleju gdyż fabryczne 5L to zbyt mało żeby wykiprować przyczepę. Do tura by wystarczyło (stosując siłowniki dwustronne)

Co do tego rozdzielacza z aukcji. Jeżeli pisząc większy masz na myśli przepływ to ten jest w zupełności wystarczający. Jeżeli ilość sekcji to zależy do czego ma służyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v