szymolus

Lely czy Vicon

Polecane posty

szymolus    3

potrzebuję pilnie porady chciałbym kupić kosiarkę 2,4 m do Lampo 70w mam do przeznacznia ok 27tyś.Zastanawiam się nad kosiarką Lely która kosztuje ok 25 tyś a vicon 22tyś.Która lepsza???


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

też dobra firma ale mam już przewracarke vicona i chciałbym mieć komplet także bieżcie pod uwagę vicona i lely.Pomóżcie co lepsze,mniej awaryjne


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Ja bym wybrał Lely, jest ona droższa od Vicon, ale solidniejsza i wydajniejsza :)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Polecam Vicona, do Lampo 70 to smiało CM 2800, ja mam 2400 i 47 konny Ursus w niej chodzi. 3 noże na dysku, ponad 15 km/h możesz kosić jak masz 60 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

też bym obstawił Vicona, właśnie przez te 3 nożyki na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Człowiek chce tyle wydać-a ja już trzeci tydzień za połowę tej ceny chcę opchnąć nieużywaną kosiarkę To samo co Vicon-i pies ze zdrową nogą się nie zapyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Niby to samo co Vicon ale noży ma dwa...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jaro nie spełniła Twoich oczekiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bobek-pisałem nieużywana  :)-stoi ona u mojego kuzyna i faktycznie dziewicza-jak by napisał nieodżałowany Wiech-"trochę ją ptaki obesrali " :)-to jedyny feler tej kosiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

aż mnie dziwi jak ktoś ma taki sprzęt i go nie używa?? nie ma on gospodarstwa czy a lepszy sprzęt koszący??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Już wyjaśniam-kuzyn kupił ją bo miał zamiar kosić jakieś 300 ha-belować a bele sprzedawać-w międzyczasie podrożały niestety pasze (hoduje trochę świnek) więc zrezygnował z tego pomysłu a pastwiska przerobił na grunty orne-tym to sposobem kosiarka trawy nie zaznała.

 

@qazi-jego gospodarstwo to "tylko" 1000 ha  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

a nie orientujecie sie cen kosiarek w woj.podlaskim powiat wysokomazowiecki??? np vicona 2,4 gdzie najtaniej?


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorzen    0

sory że podczepiam se pod czyjś temat, ale nie chciałem zakładać nowego.

Może ma ktoś z Was lub wie gdzie można kupić używaną kosiarke Vicon dmp 2800 ? za niską cene, najlepiej z uszkodzoną listwą, bo potrzebuje coś takiego na części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

Kolego ta jak kopiłeś ta kosiarke?? Bo co do kupna to tak najtaniej vicon i chyba jedynie jest w edmaszu w wysokim mazowiecku a lely znajdziesz w Ciechanowcu w tafilach i w firmie bodaj adrol z pod Zambrowa osobiście wybrałem lely splendimo clasic 240 zobaczymy jak będzie się sprawować. Co do wicona to uważam ze jest ok kuzyn ma 2,4 i kosi proxima i zto z dużymi prędkościami a osobiście widziałem jak taka kosiarka współpracuje z mf 255 i nawet nie stęknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

odkładałem odkładałem i wreszcie kupiłem Vicon cm 2,4 w edmaszu mam nadzieję że z lampo 70 bedzię świetnie wspołpracować


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj