Zaloguj się, aby obserwować  
atomik

czujnik cofania

Polecane posty

atomik    145

witam,

interesuje mnie czy macie jakiś patent lub pomysł na zainstalowanie w ciągniku dźwiękowego czujnika cofania. to nie jest głupi pomysł wbrew pozorom. jednak ciągnik nie posiada lampy cofania a co z tym idzie seryjnego czujnika przy skrzyni biegów. proszę o opinię. szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. myślę że nie jeden z was nad tym się zastanawiał

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Drzewieckid2
      Witam  . Mam problem z case 7250 pro , wszystko było w porządku  do momentu kiedy po przerwie chciałem ruszyć do pracy . Po włączeniu wałka wom na biegu jałowym i wciśniętym sprzęgle ciągnik od razu zaczyna jechać do tyłu na 3-4 biegu . Wszystkie biegi do tylu i przodu działają prawidłowo rownież tak tzw. „Żółwiu” . Problem pojawia się w momencie włączenia wałka wom . Proszę o pomoc i z góry dziękuje . 
    • Przez AgroFarms
      Chcesz cieszyć się stałym i stabilnym dochodem przez najbliższe lata?
      Tak?
      WYŚMIENICIE! 
      Chętnie wydzierżawimy od ciebie grunt pod farmę fotowoltaiczną.
      WYMAGANIA:
      -Minimum powierzchnia 1,2 ha
      -Linia średniego napięcia w pobliżu
      -Droga dojazdowa
      -Teren niezalewowy, niezadrzewiony, bez rowów melioracyjnych
      -Klasa gleby od IV do VI.
      -Brak obszarów NATURA 2000
      Za dzierżawę płacimy 12 tysięcy za hektar w skali roku.
      Oferujemy długoterminową współpracę, nie krótszą niż 29 lat.
      Zapraszamy do kontaktu: 732675448
    • Przez Prop
      Witam ostatnio podczas prac chciałem załączyć blokadę mostu i nie chce działać nie ma żadnej reakcji 
    • Przez hubert_00009
      Dzien dobry mam pytanie gdzie jest czujnik stopu w maseey ferguson 3060
    • Przez mrbarti44
      Dzień dobry. Posiadam miernik wilgotności ziarna firmy dramiński. W tym roku porównując ze znajomym zauważyłem że w rzepaku wynik wilgotności jest podobny. Natomiast w pszenicy różni się o 2-3 procent.  Miernik ma już kilka lat i pomyślałem że warto go skalibrować. Może zna ktoś firmę ,która zajmuje się kalibracją mierników wilgotności ziarna? Dodam że jestem z okolic Krakowa. Z góry dzięki. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj