Zaloguj się, aby obserwować  
ABC

Wóż paszowy Auto-Agro Victor

Polecane posty

ABC    14

piszcie kto ma taki wóz ja mam 10 metrowy dobry i solidny a różni się cenowo od innych marek

pioter    46

ja miałem mieć, ale Pan reprezentujący tą nie raczył przyjechać, więc będzie inny...chyba najtańszy wóz na rynku, to tego uszyją go w/g miary budynku.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Adrianos    30

ja użytkuje taki właśnie wóz paszowy od dwóch lat, jestem z niego bardzo zadowolony:D nie ma lekko, (robi paszę dla ponad 100krówek) i jeszcze nie było żadnej najmniejszej awarii, zero kompletnie:P myśle że jakością wykonania nie odstaje od innych (przed zakupem testowałem wozy paszowe: stratmana, sano, metalfach) maszyna ta sama tylko dużo tańsza:D wrazie jakiś pytań zapraszam na PW lub najlepiej na gg

Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    46

tzn.???tylko w kosmos wystrzelić??? :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Adrianos    30

nie :P @pioter może zostać na ziemi... bo wiesz co się ostatnio ze statkami powietrznymi dzieje... :) a co do wozu to u nas też bardzo dobrze się sprawuje:D u mnie w rodzinie razem z naszym już 5 takich wozów pracuje, a u nas ze wszystkim podobnie jest jak jeden kupi i mu się spodoba to i inni na doświadczeniu tego jednego bazują i biorą to samo:P

Sprzedam:

artur6180    0

moim zdaniem te wozy nie odstajo od marek zachodnich a nawet są od niektórych lepsze ze względu na swoją konstrukcje "kanciasto" bardzo szybko tnie i mixuje bele :):P:)

Adrianos    30

ta kanciasta budowa zapewnia lepsze mieszanie:D

Sprzedam:

Desper    0

Witam wszystkich

Potrzebuje numeru do przedstawiciela tej firmy bo jestem zainteresowany zakupem takiego wozu bo to chyba jedyna firma ciesząca się zaufaniem robiąca wozy pod zamówienie. Może ma ktoś z was numer do przedstawiciela i mógłby podać może być na PW. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marcin06
      Witam, użytkuje może ktoś z forum paszowóz firmy Belair drakkar? 
      Planuje coś kupić z używanych, ale nie wiem jak z dostępnością do części. Głównie tryby gdyby przekładnia siadła. 
    • Przez PrzemekWysocki
      Witam, jak opuścić co przerobić aby opuścić o 10cm wóz paszowy, pomóżcie Panowie  
    • Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez luki987654321
      Witam, czy ktoś miał styczność z wozem paszowym poziomym marki fimaks i zechciałby się podzielić opinią? Bo w porównaniu do innych cena jest bardzo atrakcyjna
    • Przez Bercik01
      Sprzedam wóz paszowy sgariboldi samojezdny 13m3. Nie potrzebuje ciągnika przez co jest krótszy i zwrotniejszy. Wstawione nowe dno, nowy ślimak, nowy łańcuch. Pracował jako zastępczy, ostatni czas nie używany. Bardzo dobry stan . Noże w dobrym stanie. Wóz po przeglądzie w pełni sprawny, przygotowany do pracy. Sprawna waga. Silnik John Deera. Zapewniamy serwis i części zamienne. W ofercie inne wozy paszowe. Zapraszam do kontakt
      Cena 39tyś do obejrzenia Ostrzeszów woj. wielkopolskie,

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj