Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ABC

Wóż paszowy Auto-Agro Victor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Auto-Agro
ABC    6

piszcie kto ma taki wóz ja mam 10 metrowy dobry i solidny a różni się cenowo od innych marek

pioter    44

ja miałem mieć, ale Pan reprezentujący tą nie raczył przyjechać, więc będzie inny...chyba najtańszy wóz na rynku, to tego uszyją go w/g miary budynku.

Adrianos    30

ja użytkuje taki właśnie wóz paszowy od dwóch lat, jestem z niego bardzo zadowolony:D nie ma lekko, (robi paszę dla ponad 100krówek) i jeszcze nie było żadnej najmniejszej awarii, zero kompletnie:P myśle że jakością wykonania nie odstaje od innych (przed zakupem testowałem wozy paszowe: stratmana, sano, metalfach) maszyna ta sama tylko dużo tańsza:D wrazie jakiś pytań zapraszam na PW lub najlepiej na gg

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrianos    30

nie :P @pioter może zostać na ziemi... bo wiesz co się ostatnio ze statkami powietrznymi dzieje... :) a co do wozu to u nas też bardzo dobrze się sprawuje:D u mnie w rodzinie razem z naszym już 5 takich wozów pracuje, a u nas ze wszystkim podobnie jest jak jeden kupi i mu się spodoba to i inni na doświadczeniu tego jednego bazują i biorą to samo:P

artur6180    0

moim zdaniem te wozy nie odstajo od marek zachodnich a nawet są od niektórych lepsze ze względu na swoją konstrukcje "kanciasto" bardzo szybko tnie i mixuje bele :):P:)

Desper    0

Witam wszystkich

Potrzebuje numeru do przedstawiciela tej firmy bo jestem zainteresowany zakupem takiego wozu bo to chyba jedyna firma ciesząca się zaufaniem robiąca wozy pod zamówienie. Może ma ktoś z was numer do przedstawiciela i mógłby podać może być na PW. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

danielhaker    825

siedlce@autoagro.pl

www.autoagro.pl (dziś ich strona nie działa)

25 632 25 91

Z tego co wiem to mogą przyjechać i wymierzyć ci oborę pod wóz.

Edytowano przez danielhaker

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tnaglak
      Witam. Planuje zakup jakiegoś wycinaka do kiszonki pod tura. Zastanawiam który byłby lepszy z tych dwóch typów:

Mój ciągnik to John Deere 2140 (taki jak na tym drugim filmiku). Obecnie nie wycinam dużo towaru (jak narazie do 30szt, ale w przeciągu 3 lat będzie już ok 80szt bydła. Osobiście wydaje mi się że ten z ruchomymi nożami wycina lepiej, dokładniej. A wy który byście polecili? Rozglądam się nad jakimś używanym w dobrej cenie jak się trafi, a jak nie no to może nowy.

• Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez Vroobel
      Witam.

Chcę uruchomić wycinak, stoi nieużywany od 10 lat, wymieniłem wszystkie uszczelnienia w siłownikach kos, problem polega na tym że kosy nie chodzą, ma ktoś schemat podpięcia węży przy rozdzielaczu?
    • Przez Hubertusq
      Witam,chciałbym zapytać o cenę wozu Alimy,10 metrów, wyposażenie, taśma,kontranoże,ślimak pionowy z prętem KO, przekładnia 2 biegowa wycenili go na 75tyś,dało by coś utargować?