Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Uzywany czy robiony?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. zastanawiam się nad założeniem tura do c330, tur by robił tylko przy oborniku około 40-50 rozrzutników na rok. Nowego mi sie nie opłaca kupować, a prosiłbym o jakąś rade czy kupić używanego czy lepiej zrobić samemu tura.

kuba330m    2

Moim zdaniem lepszy jest nowy dłużej pochodz, z urzywanym to nie wiedomo mozesz zalorzyc troche porobic i cos sie zepsuje. Ja na twoim miejscu bym wybrał nowy.

Hubert8245    23

jednosekcyjny lub dwusekcyjny to śmiało bierz używany do 3000bo w nim mogą być zepsute tylko tłoki, łyżka i węże a nowy to już bym rozważył coś lepszego może jakiś trzysekcyjny :) Jeżeli używany by był droższy niż 3000 to wtedy bierz już nowy bo remont używanego może wynieść tyle co kupno nowego :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowego mi się nie opłaca bo dużo nim robił nie będę. A w używanym wystarczy żeby tłoki były dobre reszta to nic strasznego.

Ferdek07    71

Witam. zastanawiam się nad założeniem tura do c330, tur by robił tylko przy oborniku około 40-50 rozrzutników na rok. Nowego mi sie nie opłaca kupować, a prosiłbym o jakąś rade czy kupić używanego czy lepiej zrobić samemu tura.

Tyle obornika to wystarczy w dobre widły zainwestować :D:)

A tak poważnie nie myślałeś o ładowaczu na tuz spokojnie by wystarczył i taniej wyjdzie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Człowiek by chciał trochę odpocząć od wideł, a na tuż mi nie pasuje wole tura.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pryzma i obora.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Obliczyłem ze taniej mi wyjdzie zrobic samemu, bo tłoki mam swoje tylko musze zrobic uszczelniacze, a żelezo i rozdzielacz trzeba kupic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jakub02
      Witam 
      Mam takie pytanie ostatnio wymieniłem ramkę w turze, ponieważ poprzednia była typu radosna twórczość poprzedniego właściciela i teraz zakupiłem euroramkę i ją założyłem tu rodzi się problem, ponieważ mam bardzo mały wychył w dół bo siłowniki mam założone tak jak to było w poprzedniej ramce bezpośrednio do niej i wiem, że teraz w turach są tam montowane takie przedłużki nie wiem jak to do końca nazwać na zdjęciu niżej zaznaczyłem o które elementy mi chodzi (zdjęcie z internetu). Teraz taki problem czy jest możliwość gdzieś to nabyć macie jakieś linki gdzie to można kupić lub wiecie jak to poprawnie nazwać nie wiem pod jaką nazwą tego szukać. Z góry dziękuję za jakieś porady. 

• Przez martinezo
      Wtam Forumowiczów.
      Czy orientujecie się jakie są różnice w modelach ładowarki teleskopowej Merlo P 26.6 LP, LPT, SP, SPT?? 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Maciej4455
      co robić wywala z litra wody prosze o pomoc 
    • Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie posiadam ładowarkę kramer 311s stara wersja bodajże kramer 312 albo 512 to podobne wersje. Chcę wymienić filtr powietrza i teraz pytanie od czego bedzie pasować w tej ładowarce? Bo z dostępnościa to ciężko moze ktos posiada taka ładowarke i pomoze?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj