Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyek6290

Jaki wybrać kombajn do jarzyn?

Polecane posty

Witam

chciałbym was spytać czy ktoś ma kombajn do jarzyn Alina firmy Weremczuk lub Asa Lift,co sądzicie o tych kombajnach i który lepiej kupić ;)

Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

misio2614    5

Witam.

A interesował by cie zakup nowego czy używanego.

Podaj cenę ile możesz za niego zapłacić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ma u nas we wsi te samą nową za 85 tys.,i nie ma o niej dobrego zdania,nim nie da sie kopac na naszych ziemiach,gdy jest mokro ponieważ to koło przy dziubie jest nie potrzebne,ponieważ gdy jest mokro garnie ziemie,jest teżna wsi Alina Supernova i to jest juz dużo lepszy mokro czy sucho cały czas kopie ale ona jest już troche droższa chyba 112.000 lub 128,000zł,u nas jest dużo tych asa lift one są sprowadzane z Dani,i ładnie kopią

misio2614    5

Mi jest potrzebny do kopania pietruszki,a no i Wielkie dzięki za informacje ;)

misio2614    5

U nas we wsi tez jeden ma weremczuka i kopie nim pietruszke ale musi ja poprawiac bo podobno nieda sie tak ustawic zeby noze tnace ciely ja przy samym koncu zawsze zostawiaja kilka cm

później poprawia ja nożem

Ale chyba po każdym kombajnie trzeba poprawiać,nigdy nie utnie przy samym i też nie równo,zawsze trzeba coś poprawić,ale też są jakieś kombajny z jakimiś piłami tnącymi,ale to też nie wiem czy to prawda że one równo ucinają przy samym nać

misio2614    5

Ale tez chodzi o to ze pietruszka jest rozna mala i wielka i niemozna ustawic tak zeby ja cielo przy samym bo jak sie tak ustawi to albo bedzie ja obcinalo albo zostanie 8 cm

ale poprawiac to juz nie tak trudno co recznie kopac w polu i z nozem na 30 stopniowym upale siedziec

ale kombajnem zawsze szybciej sie zrobi niz recznie

misio2614    5

Ja też zamierzam zakupić kombajn bolko do marchwi pietruszki selera buraczków ćwikłowych cebuli jest tani a ja mam niedużo warzyw.

Jak kupie to zrobię kilka przeróbek i będzie git.

Ale przed zbieraniem kombajnem bolko muszę ścinać nać orkanem.

david85    1

Witam piszę w tym temacie (jeżeli zły to proszę o przeniesienie) brat ostatnio szuka kombajnu do marchwi a że tego sprzętu nie ma za wiele na rynku więc prosił bym kolegów z forum o jakieś namiary i może porady jaki kombajn będzie lepszy bo w polskie weremczuki nie chcę się za bardzo pchać wolę używany zachodni ale chciał bym jeszcze wysłuchać zdania użytkowników z góry dzięki za jaką kol-wiek pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotruś380
      CZEŚĆ.
      Mam pytanie do was.
      Chodzi o zakup kombajnu zbożowego john deere, deutz fahr coś tego typu.
      Widziałem na olxie że właściciel tej firmy jest od bardzo dawna na tej platformie.
      Chciałbym się was zapytać jak te maszyny wyglądają i czy nie ma lipy.
    • Przez c308
      jaki kombajn na taki areał
    • Przez Brytan
      Witam ponownie! 
      Pisze w imieniu mojego wujka. Otóż chce kupić kombajn na spółkę z sąsiadem. Maszyna robiła by w sezonie ok 100 max 150 ha w zbozach i kukurydzy. W grę wchodzi tylko i wyłącznie nowy. Rozmyślają nad New Holland bądź Claas. 
      A moja prośba polega na tym który z tych był by lepszy w sensie jakiś konkretny model i dlaczego ten a nie tamten? 
      Z góry panom bardzo dziękuję! 
    • Przez kubala993
      Który wybrać John Deere W540 New Holland CX5.80 Tucano 420 430
      w przyszłosci nie wykluczona przystawka do kukurydzy 
    • Przez Leito27
      witam
      mam pytanie co byście polecili kombajn nowy przeznaczony na usługi cena obu jest zblizona oba sa dobrze wyposazone <3d sita , el ustawianie sit , > hedery podobne ok 4,9
      chodzi mi głównie o wydajnosc , i wytrzymałość obu maszyn?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj