Zaloguj się, aby obserwować  
petes

Lemken

Polecane posty

zbigi123    4

Normalne, niektóre pługi są obracane dołem.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Jak najbardziej normalne. Dzieki temu mozesz sobie zamontowac ramie do wału. Gdyby obracal sie górą to ramie zapierałoby sie o ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Chyba wszystkie Lemkeny się tak obracają, ale Overum właśnie odwrotnie


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Wszystkie nie ponieważ mój lemken RCG (3 skibowy) obraca się górą ale jest możliwość przełożenia siłownika aby obracał się dołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

Chyba wszystkie Lemkeny się tak obracają, ale Overum właśnie odwrotnie

włśnie nei wszystkie lemkeny większość obraca sie góra... to raz a overumy w większości nie obracają sie dołem;> ale to tak na marginesie;) ale normalne jest to ze obraca sie dołem nic ndzwyczajnego;) mój opal 110 obraca sei górą np;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Dzięki za odpowiedzi.

Mam jeszcze 1 pytanie trochę to jest nie na temat ale zna ktoś może stronkę z częściami do lemkena?? Ceny żeby się po orientować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Bez różnicy jak się obraca .Trochę wygodniej jak obraca się skibami do dołu wtedy nie musisz tak wysoko popodnosić ale przy małej szerokości roboczej to nie ma znaczenia ,tylko ktoś cię oszukał szerokości nie reguluje się w twoim pługu a jedynie pierwszą skibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

Ci handlarze to naprawdę taka kicha że szok oni niewiedzą co mają do zaoferowania jak ja kupowałem swój pług to nie wiedział koleś czy jest na kołki czy non-stop normalnie szok i tak to napiszą ludziom i dużo osób się nabiera np. na regulowaną szerokość orki rolnik przyjeżdża do domu i chce przestawić a tu mina jak i się głowi jak to przestawić żeby było szerzej. Powinno być to karalne takie kłamstewka ;D


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj