Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahaha :) teksty i ironiczne teksty pawelca@ mnie rozwalają :) Ale co do tematu to uważam że pole po podwójnych wałkach jest bardziej wyrównane ponieważ jak cały wałek składa sie z trzech części to pomiędzy nimi tworzą sie takie ,hmm.. ala kopczyki , a druga sekcja wałków ,tez trzech jest przesunięta o ok. 10 cm co powoduje wyrównanie tych kopczyków spowodowanych przez tą pierwszą sekcje wałków :D przynajmniej tak jest u mnie w agregacie unii 2,8 m z lat 80 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam talerzowke grano shark 3.0 z wałem daszkowym.
      W tym roku pierwszy raz uprawiam ścierniska po zbożu i nie ma przejazdu żeby się wal nie zapchał. Dosłownie pcha ziemię i kręci się na pół gwizdka. 
      Ma założone skrobaki ale nie wiem czy to tam się zapycha, czy powodem może być to że nie ma on sprzyspawanych płaskowników na tych ringach na wale i jest cały gładki.
      Jakbyście mieli jakieś pomysły czy patenty lub mieliście podobny problem to dajcie znać. Pozdro 
    • Przez Drobnik
      Witam mam zamiar kupic agregat uprawowy Akpil rylec xl 5m szerokosci, problem w tym ze jest malo opini na temat tych agregatow, a jak sa to na temat mniejszych 2-4m:( moze ktos z was posiada podobny? czy jest dosc dobrze wykonany, nie bedzie sie lamal? i jak w polu daje rade? bo na zdjeciach wyglada dosc solidnie. bedzie pracowal na ok.120ha. Proszę o opinie;) no chyba ze polecacie jakas inna firme?

    • Przez kordzio14
      Witam. Jestem przed zakupem brony aktywnej Lely o szerokości 3m. Na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem? Będzie pracowała z ciągnikiem MTZ 82.
    • Przez Przemek33
      witam szukam opini agregatu euromasz 4,20 , warty uwagi? Agregat pracował by z ciagnikiem zetor forterra 125 

    • Przez maniek9
      witam interesuje mnie opinia o agregatach Rolex. Czy to to samo co Bomet?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v