Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zenas

Białoruskie opony do J.D.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
zenas    6
:P Co sądzicie o oponach za wschodniej granicy do J.D. jak się spisują może ktoś już użytkuje i wyrazi swoją opinie na ten temat :P a warto ceny tych opon są konkurencyjne?

pynczor    2

Ja mam w MTZ'cie opony DNEPROSINA czy jakos tak, to są ruskie opony i jak narazie to spisuja sie dobrze mają wysoki bieżnik i nie trzyma sie ich tak błoto na cienkie tez nie wyglądają a czy spasują z JD to nie wiem niech wypowiedzą sie uzytkownicy tych maszynek

Nikita_Bennet    100

Mamy Voltyre w Z10145 na tyle. Bardzo je sobie chwalę. Ostatnio chodziły nawet na ciśnieniu 0,6 (z reguły 0,8-0,9 jest w nich nabite). Rok później kupiliśmy na przód kormoranki ekopro i są mocniej przydarte.

Jak ostatnio szukałem opon co C330 to popatrzylem na opony Voltyre - wyszło że są droższe od tych kormoranek ze stomilu (tu mówię o 12,4/28).

@zenas - gdzie masz je w konkurencyjnej cenie? Jeśli to nie tajemnica oczywiście :P

Wiadomość z agroFakt.pl

zenas    6
:) tak muszę stwierdzić że rzeciwiscie nie są już tak konkurencyjne jak opony tureckie rozmiar 18.4/34 jakiejś mało rozpoznawalnej marki z turcji SEHA jest spora różnica :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować