Skocz do zawartości
lukas17

jaki pług do jd 7730

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
minor15    26

nie wiem jakie masz ziemie ale na takie standardowe 7 skib moze byc za duzo wydaje mi sie ze do takiego traktora to 6 skib max

qqq    18

witam. kolego ten pług co dałeś link do niego, to stanowczo za duży do twojego jelenia; ja swoim 7920 ciagam unię 5 obrót przestawiony na max bierze około 2,5m i powiem ci ,żę to wystarczy bo orze sobie 10km/h a jak sie góra pojawi duza to potrafi zbeczeć sobie nieźle , ja myślę ,że jak już to 5 skib obrotowy+wał i bedzie dobrze po co go przeciążać.Nasi znajomi z okolic Hrubieszowa mają 2 szt. pługów obrotowych 6 skib jeden to Khun master a drugi to jakis KVERNE nie wiem jaki dokładnie model , to własciciel chwalił jeden i drugi pług , dodam ,żę Khuna ciąga NH 8970 ma chyba 240 km a Kverene ciąga NH TG 255

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy1989    2

Mam 7730 i pług kverneland 5 skib, zabiera max 2,5m. klasy ziemi to 3 i 4. powiem ci tylko że 7 skib nie pociągnie w życiu, chyba że na 5,6 klasie. 5 skib + wał będzie akurat.

DF24    28

dokładnie jak pisze kolega wyzej jak masz lekkie ziemie to ci pójdzie mój sąsiad ma 7730 i ciąga 5 obrotówke kvernelanda i powiem ze czasami ma co robic z tym pługiem a ziemia to glina i iły oczywiscie jak ma lzejsze kawałki to mu idzie jak przeciąg

Kuba87    5

Pomorze>Tczew...w ogole się nie zastanawiaj nad więcej jak 5-cio odkładniowym obracanym zawieszanym. Albo 5+1 półzawieszany i jak będzie ciężko to odkręcasz jedną odkładnię.

prezesmax    1

myśle że max 6 skib tak żeby brał napewno nie więcej niż 3 m pod warunkiem że niemasz górek i lekie ziemie bo jak masz ciężkie ziemie to max 2,5m to jest moje zdanie. Umnie sąsiad ciąga JD6610 unie ibisa 5x40 i jeździ w granicach od 6-8km/h a ziemie ma od II-IV

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się