Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
niedzwiedz

renault

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
niedzwiedz    0

Witam wszystkich gdyby ktos posiadal informacje na temat w jaki sposob mozna podkrecic pompe hydrauliczna bo ciezko skrecic jak olej sie rozgrzeje i slabo podnosi tur. Czy moze jest to juz kres wytrzymalosci pompy. Wszystkie filtry sa po wymianie nic nie pomoglo. Czy moze na rozdzielaczu jest jakijs regulator przeplywu ojeju.... z gory dzieki za informacej pozdrawiam

360P    4

A co to za typ Reni ?

"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

niedzwiedz    0

Witam wszystkich gdyby ktos posiadal informacje na temat w jaki sposob mozna podkrecic pompe hydrauliczna bo ciezko skrecic jak olej sie rozgrzeje i slabo podnosi tur. Czy moze jest to juz kres wytrzymalosci pompy. Wszystkie filtry sa po wymianie nic nie pomoglo. Czy moze na rozdzielaczu jest jakijs regulator przeplywu ojeju.... z gory dzieki za informacej pozdrawiam

jest to renia 10654 za wszelkie info. z gory dzieki pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

commander    0

Kolego na 99% to wina pompy hydraulicznej.Proponowałbym działać jak najszybciej w tym kierunku, gdyż pompa napędzająca hydraulikę również smaruje skrzynie biegów. Co do pompy najlepiej kupić orginalną Bosha, bo wysyłają nowe ale są od początku wadliwe. Pompa na wyjściu z hydrauliki powinna mieć 250 barów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Adi118
      Mam problem ze wspomaganiem w moim Aresie 556rz, przy skręcaniu na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica, zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Problem się nasila kiedy olej jest rozgrzany i czasem nie pomaga nawet trzymanie wysokich obrotów. Sprawdzałem ciśnienie na pompie hydraulicznej i jest ok. Czy przyczyną moich problemów może być orbitrol? Czy w tym modelu jest dodatkowa pompa od wspomagania? Może ktoś ma inne pomysły co może być nie tak?
    • Przez Radzio10541
      Witam serdecznie. Kupiłem niedawno owy traktor i ostatnio zaczeła mi mrugać czerwona dioda od ehr mianowicie mrugnie ona dwa razy i przerwa i od nowa. Przestaje działać wtedy sterownik ale po odblokowaniu wszystko wraca do normy. Zauważyłem że ten błąd pojawia się tylko w górnym położeniu ramion. Gdyby ktoś z was mógłby mi pomóc bądz podesłać kody błędów byłbym wdzięczny Model ehr to tce 15. Pozdrawiam
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez Filipek66-F
      Witam wszystkich...
      Kupiłem jakiś czas temu ciągnik podony w temacie i mam problem taki że słabo podnosi tzn. Do póki ciągnik jest zimny to podnosi przykładowo pług i obraca powiecmy dopuszczalnie ale w miare kiedy się coraz bardziej rozgrzewa to nie chce podnosić i o obróceniu pługa też nie ma mowy chyba że gaz do dechy i wtedy jakoś to działa, kierownicą również ciężko się kręci. Wszystko co związane z hydrauliką działa bardzo słabo. Proszę o pomoc lub może ktoś zna mechanika który podoła temu zadaniu... Z góry dzięki
    • Przez toreto
      Witam. Mam problem z renowka ostatnio otóż grzeje mi się. Fakt są upały ale czy to normalne żeby przy prasowaniu bądź lekkim, na prawde bardzo plytkim podrzucaniu scierniska agregatem podorywkowym grzal sie ? Nie katuje ciagnika, ma obciązenie wiadomo jak to przy zbijaniu beli czy pracy z agregatem ale nie dymi. Wskazówka dochodzi do czerwonego pola i zaczynają pikac kontrolki st op. Płyn w chłodnicy jest i żadnych wycieków. Termostat zaczynałby szwankowac? I pytanie jeszcze jeśli dochodzi do czerwonego to ile wtedy faktycznie stopni ma płyn?  Dopiero 90? Czy więcej?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.