Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profil usunięty
Opublikowano

to fakt lepiej przedmuchać ale jesli chcesz to myj - najlepiej je wyciągnąć przemyć dokładnie myjką poczekać aż wyschną schować do garażu i zamontować przed sezonem :unsure:

 

a tu kilka mądrych zdań co do zimowania:

PRZYGOTOWANIE KOMBAJNU

DO PRZEZIMOWANIA

Przygotowanie kombajnu do okresu zimowego jest po

żniwach niezbędne, aby zainwestowany w tę maszynę

kapitał nie tracił na wartości. Za pomocą umiejętnej

obsługi i dbałości jak też równoczesną wymianę

zużytych lub uszkodzonych części oszczędza się czas

i pieniądze przy ponownym użyciu maszyny.

1. Oczyścić wszystkie łożyska od zewnątrz z brudu

i smaru.

2. Dokładnie oczyścić kombajn, szczególnie zespoły

wewnętrzne, bęben młocarni, klepisko, przestrzeń

za nim, podsiewacz, półkę zwrotną oraz

przestrzeń nad dmuchawą rozdzielającą.

3. Po zakończeniu żniw dokładnie przesmarować

wszystkie punkty smarowania kombajnu

wprasowując tam dobry, markowy smar a

następnie aby zapewnić prawidłowe

rozprowadzenie smaru, na krótko uruchomić

maszynę, aż na zewnątrz łożysk ukażą się

pierścionki smaru. W celu dokładnego

rozprowadzenia smaru w przekładniach

regulacyjnych należy je podczas pracy maszyny

przeregulować.

Wszystkie sprzęgła przeciążeniowe na ścianach

zewnętrznych pomalować farbą aby do środka nie

dostała się wilgoć i nie rdzewiały powierzchnie

cierne.

4. Otworzyć wszystkie pokrywy i niecki ślimaków.

Wyjąć sita.

5. Nie lakierowane części jak np. belka kosy

i podnośniki wylegów posmarować smarem.

6. Wewnętrzne ściany przekładni regulacyjnych

zabezpieczyć przed korozją.

7. Wymienić olej hydrauliczny i przekładniowy

– patrz tabele konserwacji i rozdział

"Konserwacja – silnik".

8. Po oczyszczeniu kombajnu sprawdzić

uszkodzenia i ewentualnie wykonać wszelkie

niezbędne naprawy.

9. Kombajn po zakonserwowaniu silnika ustawić

w przewiewnym, suchym i chroniącym przed

pogodą miejscu ale nie w magazynie z nawozami

sztucznymi!

10. Przyrząd żniwny dla odciążenia hydrauliki oprzeć

na kozłach względnie odłączyć.

11. Kombajn ustawić na kozłach,

 

 

Uwaga!

Jeśli maszyna będzie myta (czego należy

w miarę możliwości unikać), to wszystkie

punkty smarowania należy po umyciu

przesmarować.

Na zakończenie maszynę należy uruchomić

na kilka minut i przeregulować wszystkie

przekładnie regulacyjne.

Zagłębienie nie przelotowe jak np. przejścia

przewodów nie powinny być myte wodą.

Woda nie będzie mogła być stamtąd

odprowadzona a w następstwie pojawią się

tam ogniska rdzy.

Opublikowano

To rzeź teraz pojechał z tą literaturą B) A jak się nie ma wiaty to rozkręcić kombajn i do garażu schowć na wiosnę się złoży B) Nie tak się tylko smieję ale fakt jak się zakonserwuję to nie problemów później z regulacją itd. nic Ci nie pordzewieje głównie problemy z elekrtyką są jak nie wyczyścisz te resztki pożniwne naciągną wody i są jak gąbka a czujniki boją się wody

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Byyyku102
      Witam wszystkich czy ktoś z was kupował może coś ze strony flotile.pl ?. Chodzi mi głównie czy nie są to jacyś oszuści bo ceny na tych przetargach są dosyć niskie.
    • Przez Łobuzek
      Witam , słyszeliście coś o planie ogólnym ? Co to oznacza ? Dla zwykłego rolnika ? 
    • Przez gucik131
      Witam.
      jakis 3 tygodnie temu zakupiłem massey fergusona sprowadzonego z Francji. ciagnik kupiłem od polskiego handlarza, otrzymałem fakture zakupu, dowod francuski, oswiadczenie o braku tablic, oraz zrobiony przegląd. ja zrobilem tlumaczenie i poszedlem rejestrowac ciagnik. no i tak: pani zarejestrowala go tymczasowo, dostałem tablice itp i wyslala meila do agco by potwierdzili rok produkcji bo w francuskich dowodach jest tylko data pierwszej rejestracji. na drogi dzien pani z urzedu zadzwonila bym na emaila wysłać tabliczke znamianową, bo tego potrzebuje agco, zrobiłem zdiecje i wyslalem email. pani przyslala pismo, iz rok produkcji to 2001 a nie 2002 i prosi o poprawieni, pojechalem na przegląd pan zmienil datę bez problemu, zawozlem do wydzialu poprawiony przegląd. pani znów do mnie dzwoni iż numer win na tabliczce znamionowej jest 2 numery dluzszy niż w dowodzie i na przeglądzie i go nie zarejestruje i bedzi potrzebna opinia rzeczoznawcy. co o tym myslicie?? nr w dowodzie ma 17 cyfr a na ciagniku 19 i numer jest ten sam oprócz dwuch ostatnich liczb ktorych po prostu nie ma w dowodzie. proszę o podpowiedz co dalej mam z tym robic bo to jakieś jaja są.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez siwy10071
      Witam. Mam problem z licznikiem prędkości. Mianowicie świeci się napis CAL. I migają cztery 0. Nie pokazuje prędkości. Myslałem że czujnik padł. Po zmianie na nowy dalej to samo. Sygnał z czujnika do licznika dochodzi. Nie ma przerwy w instalacji. Może trzeba zrobić jakiś kalibrację. Tylko nie mam pojęcia jak

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v