Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luke371

Aparat do 1000zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    30

Moim zdaniem warto byłoby się rozglądnąć za jakąś używaną lustrzanką i zrezygnować ewentualnie z zooma.

Michalursus    0

Ja proponuję Kodaka albo Sony ;) Ale nie kupuj sprzętu na siłe (tak jak ja chciałem) ale przyznam szczerze niecierpliwie czekałem , aż trafił mi się Kodak Easy Share w niskiej cenie :(

wojtek693    0

A ja proponuję Ci Panasonica Lumixa FZ7 albo FZ28. Zależy jaki ci się podoba jeśli wolisz kompakta do 7 a jak taką a'la lustrzankę to weź 28.

Dawid777    0

Witam chciałbym kupic niedrogi porządny aparat, ale jestem w tej kwestii zielony upatrzyłem sobie 3 na allegro mogę wydac maksymalnie 700-800zł ale już węcej ani grosza ;) co o nich sądzicie?

CANON SX120 IS SKLEP W-WA RATY 0% GW.CANON POLSKA (866768917) - Aukcje internetowe Allegro

FUJI S1500 ŁAD AKU 4GB ETUI (OPCJA 8GB) MENU PL (862014311) - Aukcje internetowe Allegro

HIT NOWE NIKON L100 10mp ZOOM x15 LCD 3'' F.VAT (862432922) - Aukcje internetowe Allegro

Z góry dziękuje :P

Mój post z innego tematu ale nikt nie odpowiedział :D

Mathieu92    112

Posiadam poprzednika Canona sx120-sx110 i nie narzekam. Uważam że aparat robi bardzo dobre zdjęcia,zoom 10x pozwoli ci robić foty z oddali. Mam go już od pół roku i jedyny minus to dość długie ładowanie lampy błyskowej.

Zdjęcia które mam w swojej galerii jak i filmik pod jednym ze zdjęć były robione tymże aparatem :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować