Zaloguj się, aby obserwować  
luke371

Aparat do 1000zł

Polecane posty

oFsik    98

Moim zdaniem warto byłoby się rozglądnąć za jakąś używaną lustrzanką i zrezygnować ewentualnie z zooma.

Michalursus    0

Ja proponuję Kodaka albo Sony ;) Ale nie kupuj sprzętu na siłe (tak jak ja chciałem) ale przyznam szczerze niecierpliwie czekałem , aż trafił mi się Kodak Easy Share w niskiej cenie :(

wojtek693    0

A ja proponuję Ci Panasonica Lumixa FZ7 albo FZ28. Zależy jaki ci się podoba jeśli wolisz kompakta do 7 a jak taką a'la lustrzankę to weź 28.

Nic nie brakuje

Dawid777    0

Witam chciałbym kupic niedrogi porządny aparat, ale jestem w tej kwestii zielony upatrzyłem sobie 3 na allegro mogę wydac maksymalnie 700-800zł ale już węcej ani grosza ;) co o nich sądzicie?

CANON SX120 IS SKLEP W-WA RATY 0% GW.CANON POLSKA (866768917) - Aukcje internetowe Allegro

FUJI S1500 ŁAD AKU 4GB ETUI (OPCJA 8GB) MENU PL (862014311) - Aukcje internetowe Allegro

HIT NOWE NIKON L100 10mp ZOOM x15 LCD 3'' F.VAT (862432922) - Aukcje internetowe Allegro

Z góry dziękuje :P

Mój post z innego tematu ale nikt nie odpowiedział :D

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Mathieu92    115

Posiadam poprzednika Canona sx120-sx110 i nie narzekam. Uważam że aparat robi bardzo dobre zdjęcia,zoom 10x pozwoli ci robić foty z oddali. Mam go już od pół roku i jedyny minus to dość długie ładowanie lampy błyskowej.

Zdjęcia które mam w swojej galerii jak i filmik pod jednym ze zdjęć były robione tymże aparatem :D

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Dawid777    0

Ja kupiłem Fuji s5800 okaże się jak się będzie spisywał :P

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Cartman_pl
      Witajcie,
      Przychodzę do Was z nietypowym pytaniem, ale mam nadzieję, że znajdzie się Ktoś, kto pomoże mi na nie odpowiedzieć. Od kilku lat zajmuje się fotografią, od czterech lat prowadzę własną stronę, na której publikuje swoje zdjęcia. Miałem przyjemność wykonywać kilkanaście sesji zdjęciowych dla firm transportowych (bo w tym się głównie specjalizuje), ich całego zaplecza transportowego itd. Oprócz tego zdarzy mi się porobić zdjęcia dla jakichś serwisów czy salonów. I teraz pytanie do Was - czy takimi samymi sesjami zdjęciowymi, byłyby zainteresowane punkty sprzedaży maszyn czy też firmy, które specjalizują się w pracach rolniczych. Głównie zdjęcia szłyby pewnie do folderów reklamowych itd., ale czy w ogóle byłoby na to wzięcie?
      Pozdrawiam.
    • Przez Nismo
      Witam,na pewno każdy to interesuje się rolnictwem nie raz oglądał na YouTube filmy o rolnictwie kręcone przez ludzi z pasją.Jakich  youtuberów lubicie oglądać?kogo subskrybujecie?na kogo filmy czekacie z niecierpliwością?
      Może zacznę od swojej osoby, bardzo lubię oglądać filmy: Pikus2182 i Vendt936 

Temat ciekawy więc może warto wdrążyć go bardziej
    • Przez Friedrich
      Cześć,
      Mam dla Was szybkie pytanie, a mianowicie - które z poniższych zdjęć lepiej waszym zdaniem lepiej przedstawia ten produkt (nie jest on taki sam, ale nie chodzi o niego)? Poniżej link do ankiety Google oraz zdjęcia w wyższej rozdzielczości.
      https://goo.gl/forms/86mJxNf4PdCzEKe93
      Z góry Dziękuję za głosy, jest to dla mnie ważne.

• Przez Krycho533
      Zapraszam do oglądania  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj