Skocz do zawartości

Polecane posty

damianXXL    17

Witam. Kupilismy dziś landini 6880 4x4. Proszę o jakies opisy wajh itp. głownie od strony lewej. Sprawdzaliśmy napęd i ciagne ale jak wyłaczć to tez ciagnie... o co chodzi? Na placu przed zakupem normalnie sie wyłaczył... kontrolka na desce sie zaświeca ze jest napęd a jak zgaśnie to to nie powinno byc a dalej jest załączony. Ktoś coś doradzi>? Temat ogólno- opisowy z zapznawaniem ciągnika

Karol445    32

To trzeba mieć łeb żeby kupić ciągnik i nie wiedzieć co do czego służy. A jakby internetu nie było to by stał i rdzewiał bo skąd byś się dowiedział co do czego służy

belarus330    2
przedni napęd iak wyłoczysz to morze sam się włącza pod obciążeniem np iak się kopie

Wiadomość z agroFakt.pl

ursusmtz    2
morze masz jakiś automat do włanczania ja w forszaju z przodu załorzyłem większe koła niż oryginalne i przy większej prędkości sie napęd włanczał

Karol445    32

Matko!!!! Kto cię pisać uczył? Na miejscu tej osoby popełniłbym rytualne harakiri.

damianXXL    17
Napisano (edytowany)

W czym wy macie problem??? Guzik was obchodzi czy bedzie stał rdzewiał czy pod kocem trzymany!!! Zadałem proste pytanie

Dnia 7.11.2017 o 19:18, Karol445 napisał:

To trzeba mieć łeb żeby kupić ciągnik i nie wiedzieć co do czego służy. A jakby internetu nie było to by stał i rdzewiał bo skąd byś się dowiedział co do czego służy

Jak nie masz nic sensownego do napisania to się nie udzielaj głupio i nie graj wszechwiedzącego znachora!!!! 

poradziłem sobie bez twoich idiotycznych wypowiedzi. Ale w innych tematach też nie masz wyobraźni do odpowiedzi tylko do obrażania innych!!

Kupujesz odrzutowiec to wiesz co do czego służy czy pytasz??? Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu więc nie udzielaj się tylko jedź skończ orke na zime

Edytowano przez damianXXL

Karol445    32

Jakbym kupował odrzutowiec to najpierw dowiedziałbym się co tam jest i co do czego służy nawet zrobił licencje pilota na odrzutowce.  Napewno nie kupiłbym a potem biegał i pytał co ja właściwie mam z nim robić bo nie umiem i nie wiem co do czego służy

Renault85-15TX    167

Zluzuj kolego, nie każdy od razu wie wszystko w nowym zakupie. Jestem pewien że c-330 być nie opanował do perfekcji tylko byś się pytał sąsiadów czy znajomych a co mówić o ciągniku który jest mało popularny i ciezko złapać wszystkie dźwignie która do czego służy. 

damianXXL    17

Gdybym wiedział to bym nie pytał. Po to załozyłem konto i po tu piszę żeby sie dowiedzieć o coś czego nie wiem.

Dnia 11.11.2017 o 17:36, Karol445 napisał:

Jakbym kupował odrzutowiec to najpierw dowiedziałbym się co tam jest i co do czego służy nawet zrobił licencje pilota na odrzutowce.  Napewno nie kupiłbym a potem biegał i pytał co ja właściwie mam z nim robić bo nie umiem i nie wiem co do czego służy

Nie będę z tobą dyskutował bo dyskusją z tobą to jak tłumaczenie krowie na rowie. Nie chcesz pomóc to sie nie odzywaj proste. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukeski15
      Witam!
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic na temat Landini serii 7. Głównie chodzi mi o model 7-145. Co o nim myślicie?? Jak jakość wykonania?? Komfort pracy. Czym się różni FULLTRONIC od COMFORTU?? Słyszałem że Full nie ma joysticka, prawda?? Czy warto brać Full lub Comfort czy może wystarczy Techno??
      Z góry dzięki!!
      Pozdrawiam, Łukasz!
    • Przez mrozikk
      witam panowie potrzebny mi własnie taki wałek z przedniego napędu do landini z lewej strony poniewarz widełki sie ukręciły od wałka. długośc wałka to 60 cm grubośc 32.5 cm 17 frezów pomocy.
    • Przez 1496
      Witam. Posiadam Landini 6550 i chcę założyć do niego ładowacz czołowy. Jak ma się sprawa z produktami TUR3, TUR4, TUR5? Czy bez problemu pasowały by do mojego ciągnika? Czy jeśli posiadał bym już adapter to każdy ładowacz by do niego pasował czy mocowania nie są znormalizowane? Pozdrawiam.
    • Przez MichaMurzynowski
      Witam, co oznaczają kolejne pola kontrolek w ciągniku Landini 8880?

• Przez Didrzej
      Czy coś już wiecie na temat nowego Landiniego 4, który ma zastąpić obecną Alpine?
      Był pokazany teraz w Hanowerze, ale jak na razie nie mogę znaleść szczegułowych informacji jakie by miał dokładne parametry, cenę, jakie wyposażenie itp.
      Bo zastaniawiam się czy wziąść tańszego NH t4, czy poczekać na tego nowego Landiniego 4? bo otrzymałem ciekawą propozycję z NH ale z krutkim terminem do podjęcia decyzji, a nie mam narazie odniesienia jak by wyglądała sprawa z Landinim 4.
      Jeżeli ktoś wie coś na ten temat prosił bym o szybką odpowiedź.
      pozdrawiam...