Skocz do zawartości
silas1977

Kalibracja i naprawa 120.54

Polecane posty

silas1977    0

Szukam kogoś do naprawy mojej Reni 120.54 z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym.  Po dłuższym postoju przestała jeźdźć. Sterownik od skrzyni był w naprawie,  i dalej nie jeździ.  Szukam kogoś kto ma sprzęt do kalibracji i ogarnia temat. Mój numer 695317111 woj lubelskie ok, Kraśnika 

makel9    4

mogę zrobić   jeśli nie znajdziesz nikogo bliżej , do kraśnika mam ok 400 km

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez ŁukaszGierczak
      Na co trzeba uważać przy kupne new holland tl 100 2004 r jak sie sprawuje i czy jest awaryjny ?
    • Przez arkady12
      Witam Panowie mam do zrobienia skrzynie biegów, a dokładnie łożysko biegu wstecznego ( na pewno ) i teraz pytanie jakie znacie sposoby na dostanie się tam, po za wyjechaniem osi do przodu ( nie mam już miejsca żeby tak zrobi ) pomysły są takie : podnieść Bz do góry podstawić coś, zdjąć koła, zdjąć oś opuścić ją na czymś i wyjechać w lewo ( np paleciakiem ) albo podnieść Bz do góry podstawić coś tak żęby koła były w powietrzu odkręcić skrzynie ( powinna się opuścić do tyłu ) ten pomysł najbardziej by mi pasował ale czy jest bezpieczny robił już ktoś tak ???
    • Przez Imbroglio
      W cięgnach dolnych w mojej 385 od strony ciągnika są mocno wyrobione gniazda i kule, mają zarówno luz boczny jak i góra-dół. W handlu dostępne są zarówno  kule jak i pierścienie. W jaki sposób dokonuje się wymiany tych kul?

• Przez kuba18l
      Witam mam pytanie otóż zmówiłem wysprzeglik do fendt 818 i tam był taki zielony olej i pytanie czy to jest olej dochodzący do turbosprzegła czy to jest inny i nie trzeba będzie uzupełniać w sprzegle oraz proszę o wysłanie jeśli miałby ktoś instrukcję do tego fendta pozdrawiam