Skocz do zawartości
R2016

prasa belująca URSUS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
R2016    0

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat prasy wałkowo-łańcuchowej URSUS z szerokim podbierakiem , może ktoś użytkuje coś takiego i podzieli się swoją opinią (rozważam być może kupno nowej tej prasy zamiast zachodniej używanej ).

sadek9    36

Jeśli chodzi o Ursusa... nie powiem że jest jakiś zły itd w końcu np exportują je do Danii czy Norwegii ale w praktyce wygląda to tak że te na export są sprawdzane mega dokładnie tj rentgen itp ogólnie jakość oczywiście te które nie przejdą nie ma co się czarować nie idą do Huty... i tu jest problem bo jeśli na kraj tak samo by rygorystycznie sprawdzali to byłoby super oczywiście nie mówię że te co na kraj to napewno złe. Może jak przeniosą już produkcję do lublina to przy okazji coś zmienią. Oby...

zetorki12    4222

A skąd wiesz o tym mega sprawdzaniu ? Pracujesz jako kontroler jakości w Ursusie ?

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnik34    44

mam warfame z543 szeroki podbieracz i szerokie kola jes to samo co ursus polecam fajna maszyna

sadek9    36

@zetorki12 każdy kto robi w Ursusie w Dobrym Mieście świetnie o tym wie jak jest dym bo na export chcą prasy i okazuje się a to lekko przegrzane a to mikropeknięcia itp nie mówię że one są złe tylko że mogliby tak samo sprawdzać na kraj a nie dawać nie sprawdzane lub te odesłane które nie przeszły kontroli jakości. Sprzęt fabryka ma nowoczesny warunki mają super to dlaczego by lepiej tego nie wykorzystać a zamiast tego np talerze do bron sprowadzają gotowe z Chin sam je nie raz przywoziłem. Szkoda...

kali2107    99

kumpel robił w dobrym mieście na laserach. po 4 miesiącach sie zwolnił. mówi że żal i pożalowanie ten cały ursus

viperwlkp    86

ale co innego w podobnej cenie kupisz ?nowego to nic. drozsza sipma ktora tez jest lipna. starsze modele byly ok nowe modele to wiara krytykuje na forum wiele osob pisalo ze za takie PLNy to ursus jest ok.

sadek9    36

Dlatego jeszcze raz podkreślam że nie chcę nikogo zniechęcić tylko lepiej dokładnie oglądać sprzęt nie tylko lakier ale spawy itp bo tak jak kolega wyżej pisze w tej kasie to napewno lepiej niż to samo sipmy za większe siano

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.
    • Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i ucina mi  sznurek w połowie beli raz na 4 ,5 beli
    • Przez Gesiarz
      Witam z końcem tego sezonu żniwnego staje przed zamiarem zakupu nowej prasy. Rocznie robię około 1500 bel słomy i 300-400 siana i sianokiszonki jak do tej pory użytkuje 10 sezon prasę Sipma farma 2 na którą nie narzekam, tylko ta prasa jest za mało wydajna. Proszę o opinię użytkowników tych pras.
    • Przez Luke16
      Na ten rok planuje zakup prasy zwijającej do 30 tyś zł... prasa głównie będzie używana do sianokiszonki ale i również do siana i słomy.... Rozmyślałem trochę o krone kr 130 s ale prawdopodobnie mój zetor jej nie pociągnie.... co byście polecili???
    • Przez Zetorursus123
      Cześć Jaką prase wybrać metal-fach z587, Sipma 1211, ursus z543

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.