Skocz do zawartości
Bartek79765

Sampo 500

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sampo
Bartek79765    0

Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500

Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić

Wiadomość z agroFakt.pl

Biegi powinno zmieniać się na postoju pisze na naklejce

Ja zmieniłem olej na hipol 15 i jest lepiej, na ciepłym oleju skrzynia szybciej się wyhamowując w porównaniu do oryginalnego oleju który jest rzadszy na skandynawski klimat       

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TetraMolowy
      Czy wyjmował ktoś podśewacz/koszsitowy z tego kombajnu? Bo się urwało, coś tam pospawałem ale boje się że urwie się jeszcze raz.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co myślicie o maszynach tej firmy?

http://www.rostselmash.com/poland/pl/
    • Przez PRNH1
      czy może zna ktoś cenę tego kombajnu bo mi się spodobał i w ogóle co powiecie o nim
    • Przez przemi1999107
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu zbożowego, który będzie pracować na 20-25 ha. Co sądzicie o Sampo 580 ? Czy są tu jacyś użytkownicy tej maszyny ? Prosiłbym o obiektywne opinie oraz napisanie na co zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym zakupie . 

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........