Skocz do zawartości
JaJacek

Claas Ares 657 błąd 414

Polecane posty

JaJacek    3

Pojawił się błąd 414 i 314 na panelu na słupku. Na desce rozdzielczej pali się żółta kontrolka z błyskawicą i przerywany sygnał dźwiękowy. Brak mocy, nierówne obroty, sam zmienia biegi.

Niedawno regenerowany był alternator, może to ma coś wspólnego? Akumulator od nowości, czyli ma 10 lat.

Ciągnik jest po tuningu, miał już ze 4 lata temu wymieniany komputer sterujący, ten co jest na bloku silnika po lewej stronie.

Ktoś pomoże na szybko????

Edytowano przez JaJacek

Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

waldac    11

Utrata informacji o prędkości obrotowej silnika

sprawdź:
Sieć CAN.
Jednostka DE 10.

oba błędy dotyczą j/w

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez romex23
      Witam . Czy posiada ktoś kombajn claasa z hedrem który ma kosę tz. pływającą , nie wiem jak to się dokładnie nazywa. 
    • Przez Krystian4000s
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem przyczepy samozbierajacej claas sprint4000s i po zebraniu pierwszego pokosu dosc mocno rozciągnęla sie taśma i teraz chciałbym ja naciągnąć lecz nie do konca wiem jak. Slyszalem ze sie same naciagają, ale jak dla mnie to trzeba to zrobić recznie. Jesli ktos wie, czy kiedys to robił bardzo prosze o jakąś podpowiedz. Z góry dzieki pozdrawiam.
    • Przez BaRtEk7710
      Witam czy wie ktoś od czego są te dwie kontrolki stop w claasie mega 204 ponieważ po naprawie płytki diodowej pod pulpitem po odpaleniu silnika mryga ta po prawej i piszczy sygnał dźwiękowy.Oraz czy jest w tym modelu wejście OBD a jeśli to gdzie się znajduje

• Przez gregory-5000
      Sprzedam prasę Claas Rollant 160. W bardzo dobrym stanie. Zębatki łańcuch idealne. 
      Mało używana. 2004 rok .
      Zwijanie sznurkiem i siatką.
      Cena 15000 PLN. tel 602554693.
      Świebodzin woj. lubuskie.
      Sprzedam Clam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.