Skocz do zawartości
karol76

Deutz Fahr 5485HT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
karol76    0

Witam, czy mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu schematu instalacji elektrycznej do kombajnu Deutz Fahr 5485HT?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kisiel123
      Witam. Miał ktoś  może problem z kontrolkami na pulpicie  ? nie działają żadne ......  wszystkie czujniki silnika i kombajnu .  działają  tylko od świateł awaryjnych kierunkowskazów oraz świateł długich. Sprawdzałem bezpieczniki ale wszystko jest ok. Z  góry dzieki za pomoc 
    • Przez bel920
      kupiłem kombajn ponoć 1620 H ale według katalogu paski nie pasują , na tabliczce  kombajnu jest napisane typ 2107 a nr 2107 - 001971 , jak ustalić dokładnie model maszyny , prosżę o pomoc
    • Przez beorn
      Witam,
      Mam uprzejma prośbę o podanie wskazówek dla wyjściowego ustawienia tego modelu w pszenica/jęczmień, groch oraz rzepak.
      Chodzi konkretnie o klepisko na wlocie
      Prędkość separatora obrotowego (dostępne dwie prędkości)
      Predkość DGR (mini młocarnie), również dostępne dwie prędkości

Nie dysponuję instrukcją i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez kisiel123
      witam. kupiłem kombajn  deutz  35.70  i okazało się że brakuje koła pośredniego od sieczkarni ma ktoś może taki kombajn i może wrzucić zdjęcie jak to ma wyglądać, może wie ktoś od jakiego kombajnu można by było dopasować proszę o pomoc bo czasu coraz mniej zdjecie w zalaczniku . 

• Przez marcinek2303
      Panowie, wiecie jak dostać się do kłosownika pod bębnem, blachy wypieły się z prawej strony i musze je jakoś poprawić tylko nie wiem jak się do nich dostać, robił ktoś coś przy tym?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.