Skocz do zawartości
Gospodar55

Krone mc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
Gospodar55    10

Witam kupiliśmy niedawno sieczkarnie krone mc taką która podaje qq do tyłu i mam problem ponieważ ścina qq i nie chce jej podawać zostaje ona na polu i leży czasem uda się jej podać a czasem nie .założyliśmy nawet nóż bo do tej pory była żyletka od kombajnu i nic co radzicie?

Pigmei    252

Ta ścianka z nożem nie jest z tyłu na dole popękana?

Wiadomość z agroFakt.pl

Pigmei    252

Spodziewałem się tego, zostało to źle ustawione przed zespawaniem, inaczej pisząc za daleko jest ta ścianka z nożykiem od walca nagarniającego, dlatego qq wypada

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bulwa
      witam. panowie mam pytanie jak zdemontować Gniotowniki w mamucie? już po sezonie i chciałbym je zregenerować tylko nie za bardzo mam pojecie z której strony mam sie do nich dobrać najprościej. i jeszcze jedno pytanie jak mam mała kukurydzę to układa mi sie na kemperze i nie wciagnie jej w sieczkarnie. co mogę zrobić żeby znikna ten problem? pozdrawiam.
    • Przez kamikclass
      witam mamy problem z sieczkarnia class 860 rozłancza heder czujnik metalu na biegu jałowym pracuje po dodaniu gazu rozłancza pomocy 
    • Przez mateusz092111111
      Witam mam taki problem ze kupilem claasa  690 v8 utnę troche i woda wchodzi mi na czerwone  i tylko zmniejsze obroty maszyny i odrazu temp wody spada proszę o pomoc jak najszybciej
    • Przez mateusz092111111
      gotuje sie mi woda w claasie 690 i to jest dziwne gdy zmniejsze obroty maszyny to woda spada chlodnica byla czyszczona z zewnątrz a w srodku przepłukiwana odkamieniaczami i to pare razy silnik tez był sprawdzany bo byly planowane głowice i zakładana uszczelka a pompa wodna chyba jest ok bo widac ze tloczy wode do chlodnicy bo widac ze woda ma obieg termostaty tez sa wyjete nie wiem co mam robic więc prosze o odpowiedz jesli ktos miał podobny przypadek
    • Przez mateusz0045
      Czy ktoś posiada taki sprzęt , jesli tak to prosiłbym o podpowiedzenie mi wszystkich informacji które mogły by mi pomóc w użytkowaniu takiej maszyny . Jak z dostępnością części ? Czy mogę kupić gdzieś katalog do sieczkarni SF 6000 . Ewentualnie co się najczęściej psuje .
      Wady zalety itp...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.