Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawidx    0

Witam.

W moim 6130 słychać dziwny dzwięk ( buczenie ) z tyłu w okolicy wyjść hydraulicznych. Początkowo problem ten był tylko na zimnym silniku ( co za tym idzie zimny olej)  teraz już problem występuje nawet po godzinie pracy ciągnika. Dodatkowo ładowacz czołowy nie pracuje do końca tak jak powinien. Problem mija po dłuższej pracy ciągnika. John ma fabrycznie zwiększoną wydajność pompy, przebieg 1700 mth. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

corrado    359

Nie pracuje tak jak powinien to znaczy? Pracuje wolniej, przerywa itp? Sprawdzałeś stan oleju, filtry?  

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Arek    137

Kiedy olej i filtry zmieniane? Obstawiam zużyty olej i zapchane filtry.

Wiadomość z agroFakt.pl

marko-kolo    485
(edytowany)

Sprawdzilbym te zawory sterowane linkami od tura
Moglo sie poluzowac i nie otwiera jak trzeba i temu buczy bo za maly przplyw
Mialem taki objaw jak montowalem tura na 5r .....po regulacji linek problem znikl
Moze tez byc cos z tymi zaworami ...przytkalo itp ...warto odkrecic i przeczyscic ,przeplukac

Olej i filtry to podsatawa i zakladamze bylo wymienione na czas

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyz1o
      witam tak jak w temacie mam dziwna sytuacje z siedzeniem active seat tzn spuszcze sobie powietrze zeby bylo nizej to zaraz powoli samo sie napompuje i tak w kolko jakies rady ??
    • Przez Dominik
      Witajcie drodzy koledzy miłośnicy rolniczej motoryzacji. Potrezebuje Waszej pomocy. Otóż przede mna zakup Johna Deera i mam poważny dylemat. Który wybrać...?? W dużej mierze używałbym go do transportu a poza tym do typowych upraw polowych. Myślałem o JD 6230. Co o tym myślicie?? Co ewentualnie możecie mi polecic. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
    • Przez zyz1o
      Witam kupiłem używanego 7930 wszystko pięknie ładnie tylko przy prędkości 20-28 na godz strasznie drzy ale jak jadę powyżej lub po nizej tych prędkości to jest spoko ktoś miał takie cuda ?

• Przez luisaifer
      Witam Planuje zakup do John Deere 6220 fanfarę czy mógłby ktoś coś polecić ? Planuje również zamontować po 2 lampy z przodu i 2 lampy z tyłu ciągnika i też chciałbym poradzić się kto coś by mógłby polecić by się dobrze sprawowały a i dobrze świeciły Najlepiej prosiłbym o linki 
    • Przez Krystianoo92
      Witam kupiłem nie dawno John deere 6920s  i gdy robię coś na górach dość dużych to zaczyna pokazywać komunikat o niskim ciśnieniu oleju przekładniowego.

Może ktoś spotkał się z czymś takim?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.