Skocz do zawartości
News
uycjhARES

Claas Ares 656RC Problem z hydrauliką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
uycjhARES    0

Witam posiadam Claasa Aresa 656 RC od niedawna i po pewnym czasie hydraulika zaczeła sprawiać problemy :( .Po dłuzszej pracy w polu jak rozgrzeje sie olej rewers przestaje działac to znaczy po kilku próbach przełaczenia przód tył ciagnik rusza. Drugim problemem jest wspomaganie bardzo ciezko kreci sie kierownica na niskich obrotach oraz slabo podnosi podnosnik ale to zdaza sie nawet na zimnym oleju oraz podczas skrecania kierownica i jednoczesnym ruszaniu z rewersu zapala sie kontrolka niskiego cinsnienia oleju w skrzyni i kontrolka stop.I pytanie brzmi czy to może być wina pompy czy cos wiecej.

PS.wie ktoś może jak sprawdzic ciśnienia na pompie z góry dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
    • Przez vegeta23
      Witam. Noszę się z zakupem ciągnika o mocy ok. 100 - 120 km. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Orka, siew.
      Na razie w głowie miałem tylko JD 6230 lub 6330 najlepiej w wersji Premium. Ostatnio na youtube natchnąłem się na prezentacje Claasa Ariona 430. Bardzo mi się spodobał.
      Proszę doradźcie czy te dwa ciągniki można ze sobą porównać. Jak prezentowały by się one gabarytowo. Chodzi mi o to żeby ciągnik był dość masywny bo miałby być do ciężkich prac. JD będzie większy czy Claas? No i ogólnie jak te Ariony się spisują jakie mają opinie.
      Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć nazewnictwo serii Arion bo widuje ariony 400, 500 i 600. czym one się różnią itd.

• Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.
    • Przez cheecko
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.