Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

bzykuu    5

Witam Posiada ktoś może sieczkarnie do kukurydzy PZ 80s? Poszukuje jakichś zamienników noży ścinających takiego typu jak na zdj. Zamienników ponieważ oryginały kosztują po 500zł sztuka. Orientuje się może ktoś gdzie można takie dostać?

37349.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

bzykuu    5

a myslales nad dorobieniem takiego noza? a ile szt potrzebujesz

Myślałem nad dorobieniem ale ciężko w okolicy kogoś znaleźć zajmującego się takimi rzeczami a ja trochę za późno zabrałem się za wymianę tego. Potrzebuję dwóch sztuk opcjonalnie czterech bo i sąsiad szuka :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      kukurydza wyglada tak http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18475 ( zdjecie pożyczone z galeri dla zobrazowania) przed siewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jescze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens??? Co roku o tej poże pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez can7ona
      Witam
      Mam do sprzedania siewnik do kukurydzy becker areomat. Garażowany, sprawny, posiada znaczniki hydrauliczne, podsiewacz nawozu. Sprzedaję, bo kupiłem nowy na modernizację, a dwa mi potrzebne nie są Pozdrawiam
      Cena: 7000zł
      Tel:510323627
      Woj. Lubelskie, powiat bialski. 

• Przez Claass
      Sprzedam sieczkarnię samojezdną Agrostroj Mars. Silnik 6 cylindrów turbo 240 km. Sieczkarnia posiada heder 4 rzędowy napędzany hydraulicznie, zgniatacz do ziarna, napęd hydrostatyczny, obrotową rurę. 
      Cena brutto 28000 zł 
      Ewentualnie zamiana na inny sprzęt rolniczy
      Zdjęcia dostępne na https://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-agrostroj-mars-zamiana-CID757-IDkpl7a.html
      504369765 lub 500240876