Skocz do zawartości
bzykuu

Noże do sieczkarni PZ MH 80s

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bzykuu    5

Witam Posiada ktoś może sieczkarnie do kukurydzy PZ 80s? Poszukuje jakichś zamienników noży ścinających takiego typu jak na zdj. Zamienników ponieważ oryginały kosztują po 500zł sztuka. Orientuje się może ktoś gdzie można takie dostać?

37349.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

bzykuu    5

a myslales nad dorobieniem takiego noza? a ile szt potrzebujesz

Myślałem nad dorobieniem ale ciężko w okolicy kogoś znaleźć zajmującego się takimi rzeczami a ja trochę za późno zabrałem się za wymianę tego. Potrzebuję dwóch sztuk opcjonalnie czterech bo i sąsiad szuka :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez Patitek285
      Witam, dzisiaj w kukurydzy zauważyłem kilka(naście) zwiniętych liści, po rozwinięciu okazało się że siedzi tam jakaś mała zielona gąsienica. Co to może być za robak? Niestety nie posiadam zdjęcia.
    • Przez kocur695
      Witam. Póki co jestem nowy i trochę zielony jeśli idzie o sieczkarnie. Od niedawna jestem posiadaczem Jaguara 695 sl i chciałbym zmienić dzioby na przystawkę do zbioru trawy. Może znajdzie się ktoś ogarnięty w temacie żeby podpowiedzieć  co i jak trzeba zmienić w sieczkarni? z tego co mi powiedziano wyjmuje się gniotowniki i zakłada tunel ale co jeszcze ??   :blink: Będę wdzięczny za każdą podpowiedź 
    • Przez SzymoooN
      Witam .
      Mam problem z sieczkarnią John Deer 6810 mianowicie przepuszcza całe ziarno, najprawdopodobniej jest to wina szczeliny pomiędzy gniotownikami (z powodu awarii były wyjmowane i ustawiane), i stąd moje pytanie jak prawidłowo ustawić tą szczelinę.
    • Przez Zixov
      sprzedam kukurydze mokra małopolska okolice nowego sącza pisac lub dzwonic 888-364-868