puntonero

cieknąca pompa wtryskowa

Polecane posty

puntonero    0

Witam mam problem strasznie leje mi się z pompy wtryskowej które uszczelki mogę wymienić sam bez demontażu pompy, górę pompy już  uszczelniłem ale nadal kapię gdzieś u dołu

Wiadomość z agroFakt.pl

puntonero    0

mf 255 górę  uszczelniłem cieknie gdzieś dołem . przy przewodach do wtryskiwaczy pozakładałem nowe podkładki . obstawiam ten dekielek na samym dole ale niewiem czy mogę go odkręcić aby nic nie poprzestawiać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Cześć,
      Mam pewnien problem w swoim zabytku benzynie, dzieje się tak że po kilku mth silnik wariuje tzn. Nie zbiera sie na obroty, na full gazie robi takie klekotanie, ciężko odpala, i jest po prostu słabszy. Po przedmuchaniu gaźnika jest ok, w gazniku nie ma zadnego brudu, odpala za pierwszym, paliwo leje z cpnu. Nie wiem z czego ten problem wynika. Klopotliwe to jest zeby do pare h czyścić gaźnik.
    • Przez Bartekh
      Witam, w moim MF 255 od jakiegoś czasu po wbiciu 4 biegu (na obydwu zakresach), przejechaniu jakiegoś dystansu i zatrzymaniu się nie można go wybić. Jest szansa go wybić po chwili męczenia się z lewarkiem jedynie wtedy jak traktor się toczy. Co może być tego przyczyną? Z innymi biegami nie ma problemu, skrzynia też do tego czasu chodziła bardzo dobrze. 
    • Przez Maju3060
      Rozbierałem pokrywę skrzyni w MF 3060 i nie mogę znaleźć (być może słabo szukam) informacji na temat prawidłowej regulacji siłownika od AB, na początku po złożeniu zgrzytał po ruszeniu, więc wykręciłem trochę te śrubę regulacyjną i na razie jest ok, lecz trzeba to zrobić jak należy, no a przed rozebraniem nie pomyślałem nic zaznaczyć. Ma ktoś jakieś wskazówki?
    • Przez Massey8110
      Witam.
      massey ferguson 8110 problem polega na tym ze w okolicach 1900 obrotów z silnika w okolicach rozrządu słychać dziwne stuki jak by metal o metal. Zastanawiam się czy może któryś tryb nie jest już podniszczony?  
      Dodam ze poniżej tych obrotów brak jakich kolwiek dziwnych dźwięków.   Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny 
    • Przez Pilar
      Witam, mam pytanie do posiadaczy mf 390, ile motogodzin jest na liczniku? Czy ktoś miał problem z zamuloną wskazówka obrotów silnika? Po dodaniu gazu wskazówka powoli się podnosi, słabo reaguje. Ktoś miał taki problem? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj