Skocz do zawartości

Polecane posty

tomeq    6

Sprzedam kombajn Volvo s830, posiada sieczkarnie, daszek, dużo nowych części, nowe sita, opony przednie, łańcuch na podsiewaczu, dużo nowych pasków, druga kosa. Użytkowany w gospodarstwie 15ha, szykowany pod siebie, awarie usuwane od razu, pełen przegląd przed sezonem, obecnie pracuje, możliwość obejrzenia. Sprzedaje z powodu zamiany na większy. Cena 16000zł do negocjacji. Telefon 883422056 lub 608670936post-48318-0-71718300-1501590604_thumb.jpg

Edytowano przez tomeq

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

• Przez pawel7711
      Sprzedam brony 3  wraz z włóką nie  pogięte nie spawane
      https://www.olx.pl/oferta/brony-3-CID757-IDsYe51.html#f8ecb12d05
    • Przez adrianoo93
      Witam 
      Mam na sprzedaż prasę welger bl rp 220. w 100% sprawna małe zapotrzebowanie mocy owijanie automatyczne sznurkiem farba oryginalna nie malowana, cena 13000zł do negocjacji.
      Woj. Łódzkie 

• Przez kubatedi
      Cześć
      Moje pytanie może wydać się dla niektórych głupie ale ja nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności i wolę zapytać
      We wrześniu 2018 będę chciał posiać żyto hybrydowe kws bono i tutaj  moje pytanie jak ustawić siewnik poznaniak ? wiem tam w tabeli nie ma tego bo to dawne czasy
      Na worku kws jest napisanie ze waży 35 kg a jak bym chciał na przykład wysiać na 1,12h  2j/h i chciałbym ustawić ilość 80kg/h to według mojego prostego rozumowania braknie mi 10 kg czyli co jeszcze jedna muszę kupić  pomóżcie bo jestem kompletnie zielony za każdy komentarz hejtu dziękuję z góry Pozdroski