Skocz do zawartości

Polecane posty

arion650    0

Witam.Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki jcb 531-70 z silnikiem 75km prosiłbym o napisaniu opini użytkowników tej ładowarki z nowymi silnikami jcb444 i czy lepiej wybrać silnik 109km czy 75km, jak ze spalaniem w tych ładowarkach.

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Vhalior2    34

ogolnie ladowarki duzo pala ale robotę zrobia , bierz ten wiekszy silnik bo 75 to malo

kali2107    50

wybrac 109km i dopłacić za joystick. bo te dzwignie w nich to paranoja.

Wiadomość z agroFakt.pl

Vhalior2    34

a to joy nie jest już w standardzie ?akurat do dzwigni idzie sie przyzyczawic ale wiadomo joystic to wieksza wygoda

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.
    • Przez przemek7652
      mam okazje kupic ciagnik DEUTZ FAHR AGROPLUS 70 z 1997 wraz z turem 3 sekcyjnym samopoziomujacym r 5700mtg . pracował w oborze przy wypychaniu obornika . wygląda ładnie ma 4 nowe opony a TUZ wygląda na nieużywany .Ciągnik wraz z turem miałby kosztować 50 000zl. prosze o opinie na temat ciągnika z tej serii (chodzi o apetyt na paliwo i awaryjność) ten ciągnik miałby u mnie robić wszystko (agregat 3 metry , plug 4 skiby i prasa john deer 550 no i praca z turem )
    • Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez winkelried
      Panowie, proszę użytkowników jak i osoby mające wiedzę w temacie o opinie, informacje. Mianowicie planuje zakup ciągnika 115 - 130 km. Mam na oku Valmet / Valtra 8150 Mega. Napiszcie proszę jak z awaryjnością, jak z silnikiem, przede wszystkim skrzynią bo tutaj spotkałem się z negatywnymi opiniami, oraz ogólnie co o nim sądzicie. 
      specyfikacja ciągnika który zanlazłem: 2001 rok, 6300 mth, pochodzenie: Niemcy, pracował w żwirowni.
      Wiem, że temat Valmet seria 8xxx był już jednak nie ma tam zbyt wiele informacji.

• Przez MarcinOsucha
      Witam. Mój tata planuje zakup ciągnika o mocy około 80-90 KM. Poszukując takiego trafiliśmy na Deutz Fahra Agroplus 85. Tu chciałbym się zapytać czy ktoś posiada ,,Doicza'' z serii agroplus i zechciałby się podzielić opiniami na jego temat, np. wydajność, spalanie, wady/zalety, najczęstrze awarie i niedopracowania... itp. Liczę na pomoc.
      PS. to mój pierwszy post na forum
      Pozdrawiam.