Skocz do zawartości
darkdevil

Problem z hydrauliką volvo s900

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Volvo
darkdevil    10

Witam mam problem z moim volvem wywala mi olej ze zbiornika  hydraulika przestaje działać  olej się pieni zapowietrza się  wymieniłem przewody gumowe i nic nowy filtr oleju  2 filtr przeczyszczony co może być jeszcze czy to może być wina pompy hydraulicznej że gdzieś ciągnie powietrze normalnie ręce opadają pomocy może jakieś sugestie

Wiadomość z agroFakt.pl

tomas318    0

witam jaka jest w tym volvo pompa ? i czy kolo pompy nigdzie sie nie poci ? bo obstawiam pompe tylko nie wiem jaka bo od takiego modelu nie regenerowalem to jest zebata ?

darkdevil    10

pompa zębata przy silniku na tryb  zamówiona jest nowa jakiś zamiennik bo takiej samej to już raczej nie dostane  pompa przy sprawdzeniu biła do 120 a to chyba trochę przymało mi się wydaje jak założę nowa pompę to napisze czy problem ustał

darkdevil    10

wina była po stronie pompy nowa i chodzi wszystko elegancko na wolnych obrotach tak że jeśli słabo wam podnosi i szumi jak podnosicie lub kręcicie kierownicą to pompa do wymiany teraz nic nie szumi i podnosi super pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PRNH1
      czy może zna ktoś cenę tego kombajnu bo mi się spodobał i w ogóle co powiecie o nim
    • Przez przemi1999107
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu zbożowego, który będzie pracować na 20-25 ha. Co sądzicie o Sampo 580 ? Czy są tu jacyś użytkownicy tej maszyny ? Prosiłbym o obiektywne opinie oraz napisanie na co zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym zakupie . 

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co myślicie o maszynach tej firmy?

http://www.rostselmash.com/poland/pl/
    • Przez rolnik0987654321
      Witam oglądałem na targach w Kielcach taki kombajn Sampo Comia C4 i C6 może ktoś posiada taki kombajn ? Ewentualnie wie jak się sprawują ?