Skocz do zawartości
darkdevil

Problem z hydrauliką volvo s900

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Volvo
darkdevil    9

Witam mam problem z moim volvem wywala mi olej ze zbiornika  hydraulika przestaje działać  olej się pieni zapowietrza się  wymieniłem przewody gumowe i nic nowy filtr oleju  2 filtr przeczyszczony co może być jeszcze czy to może być wina pompy hydraulicznej że gdzieś ciągnie powietrze normalnie ręce opadają pomocy może jakieś sugestie

kiko80    2

A PO CO WYMIENIAŁES PRZEWODY czy przed tez tak bylo

darkdevil    9

przed wymianą przewodów też tak było a przewody wymienione bo się pociły

Wiadomość z agroFakt.pl

tomas318    0

witam jaka jest w tym volvo pompa ? i czy kolo pompy nigdzie sie nie poci ? bo obstawiam pompe tylko nie wiem jaka bo od takiego modelu nie regenerowalem to jest zebata ?

darkdevil    9

pompa zębata przy silniku na tryb  zamówiona jest nowa jakiś zamiennik bo takiej samej to już raczej nie dostane  pompa przy sprawdzeniu biła do 120 a to chyba trochę przymało mi się wydaje jak założę nowa pompę to napisze czy problem ustał

darkdevil    9

wina była po stronie pompy nowa i chodzi wszystko elegancko na wolnych obrotach tak że jeśli słabo wam podnosi i szumi jak podnosicie lub kręcicie kierownicą to pompa do wymiany teraz nic nie szumi i podnosi super pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez SKORPION1
      Lawerda Fiat Agri 3400 czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym modelu jakie silniki mają ,jak jest z częściami zamiennymi i jakom majom awaryjnośc oraz wydajnośc Czy jest to lepsza maszyna od naszego Z056 lub rekorda Proszęo opinie
    • Przez AndrzejSzczepkowski
      Witam,mam pytanie czy ktos posiada kombajn kola coronet? Potrzebuje opini na temat tego modelu i jak z czesciami do nich?dziękuje z góry

• Przez Reniek92
      Witam was czy posiada ktoś z was rozpiskę pasków do Volvo Bm 800 Aktiv lub cała książkę serwisową