johniy861

Sprzedam wał gumowy 3m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
johniy861    44

Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie

W komplecie rama plus skrobaki

Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

post-216618-0-54141900-1500124472_thumb.jpg

post-216618-0-65804300-1500124495_thumb.jpg

post-216618-0-09063500-1500124522_thumb.jpg

post-216618-0-73763100-1500124546_thumb.jpg

post-216618-0-35571400-1500124572_thumb.jpg

post-216618-0-86204900-1500124596_thumb.jpg

MarekUA    29

kolego sprzedałeś wał pozdrawiam

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bercik92
      Witam. Czy wymienialiście w swoich agrofarmach gumowy drążek kierowniczy (ten przy kole) ? jak wygląda taka wymiana? czy trzeba pózniej od nowa ustawiać zbieżność kół? czy samemu to robiliście czy wzywaliście serwis? Ponieważ ta guma mi "opadła" i koła się rozbiegają
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez daro189
      Witam, chętnie kupię wał cambella, może być z wałem crosskill, o szerokości od 1 do 2 metrów, z przeznaczeniem do uprawy po orce. Najlepiej z województwa lubelskiego (ograniczona możliwość transportu😡)
      Cena do 1500, do negocjacji.
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.