Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Mam problem z MF16.

Na 3 biegu na większych obrotach słychać chrobotanie.

Rozkręcaliśmy zwolnice i skrzynie biegów lecz ani ja ani mechanik nic nie zostało znalezione co powodowało te chrobotanie.

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafal155
      Witam. Mój problem polega na tym iż mój skretyniały wóje pojechał władniem z pękniata miską ... i nie wiem jak daleko
      teraz gdy miska byłoa pospawana nalałem nowego oleju i po okresie zimowym odpalił no za 3 razem i chodziło ładnie przez 3 do 4 minut zaraz zaczeło sie jakies stukanie zgrzyt jakby metal o metal tarł
      pojechałem nim kawałem pochodził z 15 do 20 min i stanoł .
      Próbowałem odpalić go na odprężniku i kręcił ale jak go wcisnołem to nie miał siły zakrecic silnik ,na zaciąg również .
      Po odkceniu sruby od bloku tam gdzie smarowanie idzie wyleciał olej z opiłkami .Czy to znaczy ze silnik sie zatarł ??
      (opiłki metalu w oleju )
    • Przez Tomek90wlkp
      Witam serdecznie,
      piszę pracę magisterską o zarządzaniu kryzysowym w Wielkopolsce. Poszukuję osób, które mieszkają w Wielkopolsce i mają coroczny problem z zalewaniem ich pól, łąk przez politykę jaką prowadzą władze zbiornika Jeziorsko. Muszę zrobić ankietę o jakości zarządzania kryzysowego i szukam ludzi, którzy mi w tym pomogą. Bardzo proszę takie osoby o kontakt. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez GrzechoDawid
      Witam wszystkich mam pytanie do posiadaczy ciągników MF serii - 30xx

Ostatnimi czasy wymieniliśmy oleje i czujnik ciśnienia i sprawdziliśmy ciśnienie , wszystko dobrze lecz dalej czasem zaświeca się kontrolka ciśnienia oleju , lecz gdy odepne ten " kabel " i kilka razy wysune i wsune gasnie i potrafi się nie świecić przez 2-3 dni a nie raz świeci się co 1 h. Ten kabel idzie od kostki od komputera a dalej to już nwm , może to masowy ponieważ dziwne że inne nic nie reagują a ten tak . Dodaje fotke:

http://obrazki.elektroda.pl/5372995900_1399106542.jpg
    • Przez michaB16
      Witam, tak jak w temacie, czy pisał ktoś taką pracę na studiach i mógłby się nią podzielić?
    • Przez Pablo30
      Witam mam problem ze swoim kumurunem otóż juz drugi raz poszła mi woda do oleju zauwazyłem tez że z odmy kapie woda i leci biały dym oraz z uszczelki pod głowica leci olej na pierwszym cylindrze od chłodnicy a jak złapie tem od 50 do 80 stopni nie moge go odpalic tak jakby go cos blokowało. Bardzo prosze o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.