Skocz do zawartości
bartol435

Cena mojego śrutownika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
bartol435    0

Witam , ostatnimi czasy robiąc porządki znalazłem taki śrutownik jakiś radziecki. Orientuje się ktoś może czy jest to coś warte czy totalny szrot? Podaje link do zdjęć:

9383950808dc428dmed.jpg

a70aa7eb01144613med.jpg

b93f16a12723c377med.jpg

Zefir    15

silnik coś wart śrutownik nic teraz nikomu takiego małego zbytnio nie potrzeba bo większę so dosyć tanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez Kas83
      witam czy ktoś się orientuje jakie są ceny nowych ciągników w 2018r
    • Przez aster453
      Chciałbym zapytać o opinie nt. dwóch firm dealerskich : Roltech Dyminy i Rolma Wola Wiśniowa co sądzicie o tych firmach jakie macie doświadczenie z tymi firmami (serwis, zadowolenie klienta itp.)
    • Przez Przemo188
      Witam jestem w trakcie remontu się siewnika Poznaniak 6 z 1993 w oryginalnej wersji był czerwono niebieski lecz w mojej wersji chcę go zrobić czerwono szara coś w stylu kolorystycznyn jak są te nowe
      Zdobyłem wstępne info że
      czerwony to RAL 3020 a szary RAL 7011 
      Proszę o potwierdzenie i jakieś propozycje i sugestie

Wiem że są podobne tematy ale ma tam odpowiedzi na moje pytanie
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.