marcin14-90

Przednia oś od rekorda

Polecane posty

marcin14-90    0

Witam, kieruje do was pytanie czy ktoś próbował przeszczepić oś przednią z Rekorda i jak mógłby ktoś pokazać jak to wygląda w wersjach na podwoziu rekorda(głównie chodzi o mocowanie).

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin14-90    0

Chodzi ci o przełożenie osi z rekorda do supra?

Dokładnie chciałbym przełożyć oś tylko w mojej okolicy nie widziałem rekorda, żeby się przyjrzeć temu rozwiązaniu.

Tomek55    18

poszukaj na internecie supra z osią rekorda i zobaczysz jak to jest oryginalnie zrobione

GucioJUMZ    315

Na oczy nie widział Rekorda a oś do Supra wstawi . Rekord ma inne mocowania i zakup osi od rekorda trochę szarpnie kasy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KlaudiaRolniczka
      Hej  jaki polecacie kombajn na 30-40 hektarów zboża? w grę wchodzą używane jak i nowe maszyny

• Przez azzadek
      Miał ktoś taki problem z Bizonem? Mianowicie chodzi o czystość nasion rzepaku w zbiorniku. Pole jest lekko pod górkę, dosłownie niewielkie wzniesienie, ale jak kosiłem dzisiaj to  jadąc z górki to leciało sporo syfu do zbiornika (kawałki łodyg, połamane łuszczyny). Natomiast pod górkę czyste ziarno. Da się to jakoś "naprawić"? Na płaskim również leci syf. Z górki sporo kawałów łuszczyn, pod górkę czysto. Na płaskim tak samo, brudne. Moje ustawienie na rzepak:
      - obroty bębna 450
      - wiatr 1,5 (i tak przy tym wietrze wyrzucał rzepak z tyłu)
      - obie kierownice wiatru na dół
      - szczelina 4cm (ok 23 na skali)
      - sita oba otwarte na pierwszy ząb (były też oba zamknięte i żadnej różnicy w zbiorniku)
      - wrzucał mi kawałki suchych łuszczyn to napiąłem łańcuch podajnika kłosowego, to było lepiej.
      Co z nim robić? To pierwszy rok gdy miałem rzepak, za rok też będę miał i chciałbym sobie poradzić z tym problemem bo rzepak będzie na płaskim polu ;/
    • Przez PawełWilczewski
      Witam wszystkich czy ma może ktoś z was, wąs do siłownika wspomagania co jest przykręcony do napędu przedniego. Chętnie kupie. proszę o kontakt w prywatnych wiadomościach z ewentualną ceną.
    • Przez Sony
      💩mam problem z Amazon d7 super s typ 25 2,5m kiedy ustawiłem na drobny wysiew to nie pobiera mi drobnych nasion (rzepak) znaczy bardzo małą ilość nawet jak nastawie na 100 tak jak by nie mogło ich pobrać co to może być?  a trybki są ok. Dzięki
    • Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj