News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość BaszaPasza11   
Gość BaszaPasza11

John Deere 1177

bodzioszajs    4
JD 20stke na 40ha ? 😂😂 Kombajn byłby niewykorzystany w 100%, to są sprzęty na duże areały. Za dobrą 20stke musisz dać pod 200 tysięcy, kiedy on się zwróci na takim gospodarstwie? To byłby zakup nieuzasadniony ekonomicznie. 1085,1177 coś z tych serii w zupełności wystarczy. MDW 524,525. Claas Dominator 88,98 itp. Kombajny takiego pokroju w zupełności wystarczą :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez mikolaj90
      Witam. Przymierzam się do zakupu siewnika 3m,  w grę wchodzi Amazone Cirrus 3003 lub Vaderstad spirit  R300s i nie wiem co wybrać może pomożecie jakie są zalety a jakie wady tych siewników,  Będę wdzięczny za wasze opinie
    • Przez warchest
      witam mam taki problem z rekordem czerwonym ktory polega na tym ze strasznie brudno młóci nam zboze najgorzej w tym roku było z pszenzytem gdyż bardzo duzo kłosów szło do zbiornika ogromne ilosci wrecz i w pszenice idzie duzo słomy i osiorów czyli plew . a znowu jak owies cieliśmy to tez bardzo duzo słomy szło w czym moze byc przyczyna ? rozmawiałem z pewnym mechanikiem i powiedzial ze byc moze górne sito trzeba wymienic bo mogło luzów dostać bo dolne sito jest dobre . jak myślicie czy to lezy przyczyna tylko w tym górnym sicie ze za duzo przepuszcza na dolne i dolne tego nie przeczyszcza dobrze czy jaka inna tego moze byc przyczyna ? bo przykładowo wymienie górne sito a jak nie bedzie to to co może być innego ? czy ktos tak miał z tym kombajnem  ? wkurza mnie ten kombajn bo ludzie nieraz duzo gorszymi złomami i czyściutko im młóci 
    • Przez Tandeo123
      Witam czy ktos wie co to za model MF ? Niby podobny do MF255 ale skrzynia biegow 3-biegowa i hamulec reczny jest umieszczony z lewej strony skrzyni biegow i blokuje naped w skrzyni nie bebny czy tarcze kol Nozne hamulce sa tarczowe Czy ktos moze wie co to za model Fergusona?Szczegolnie chodzi mi o skrzynie i ten dziwnie usytuowany hamulec reczny Moze ktos ma taki model ?

• Przez Siwecki97
      Witam,
      Potrzebuje opinii o kombajnie zbożowym Fendt 5220E/5225E jak i o całym koncernie produkującym Laverdę, Fendta i Massey'a Fergusona. Prosze podsuwać również opinie i ceny innych marek kombajnów.
      Pozdrawiam!  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.