Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilo2277    1

Głównie chodzi o to, że potrzebuję to na małe gospodarstwo rocznie może 50 bel zrobię (siano, słoma, sianokiszonka)

Edytowano przez kamilo2277

mariuszd93    489

50  bel  łącznie  ??? :o

na  takie ilości,  w ogóle  nie  ma  sensu  kupować  prasy 

Nie mów  że nie  ma  nikt  w okolicy  -  bo  to niemożliwe  ;)

;)

kamilo2277    1

Nie no może trochę więcej, w okolicy mają, i od paru lat korzystam z usług, ale to kosztuje i robię tylko sianokiszonkę z pierwszego pokosu, tak to robiłbym więcej. 

mariuszd93    489

Za  cene  tej prasy przy  takiej ilości  bel  przez  ponad  10  lat  masz  sprasowane  , bez  żadnych dodatkowych kosztów.

Więc  jak  to policzyłeś  , ze  taniej bedzie kupić prasę?

Coś  sie  czasem  zepsuje , pasy już  do  d*py , spinki , łożyska , na  remonty  rocznie  wydasz  tyle , co płacisz  za prasowanie .  Do prasy  trzeba  tez  traktor , on  spali paliwo ...

Jak kupować  - to nie  takie  zabytki - takie moje  zdanie 

;)

kamilo2277    1

No racja, ale sam wiesz jak to jest suszyć siano, hoduję bydło mięsne i chciałem tylko sianokiszonkę robić, jest to dość wygodne, u mnie za zrobienie 1 beli sianokiszonki biorą ok 45zł  :(

mariuszd93    489

no chyba za komleksową usługę ze zwożeniem i swoją folią. Samo prasowanie to około 15 zł powinno kosztować. tą prasą na tych pasach sianokiszonki nie ukręcisz.

;)

janekxx    0

koledzy mam taki "zabytek" i nie narzekam, nie jedna sipma się chowa, niby starocie ale co do psucia się,to tam tak naprawde nie ma co się psuć, ludzie mi mówili nie będziesz tym robił bo pasy itp ale w gruncie rzeczy to pasowki są wydajniejsze i bardzo ciche ale kto nigdy takim czymś nie robił to zawsze jest przeciw bo stare i wogole, u mnie robi 300 bel rocznie i przez 4 lata żaden pas się nie urwał, swoje odrobiła i jeszcze trochę polata:) pozdro hej!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gerard22a
      Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
      czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali  
      z góry dziękuje  

• Przez Szymo-1614
      Witam mam zamiar kupić prasę Vicona RV 126 L mam zamiar prasować nią tylko słomę. Chciał bym wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie tej prasy czy są awaryjne i jak z częściami np.łańcuchy pasy Mam jedną na oku ale odstępy na psach nie są takie same przy niektórych jest mała odległość a przy innych większa jest możliwośc ustawienia ich w takich samych odstępach ? Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuję  
    • Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz Vicon RS-M z 2005 r. o ładowności 1500 kg , stan bardzo bodry , nie malowany ,  hydraulicznie sterowany , poziomowanie hydrauliczne . więcej info prosze dzwonić 503-459-794

• Przez APT
      Sprzedam rozsiewacz VICON 600 KG cena 700 zł.
      Rozsiewacz w dobrym stanie. Rama dodana tak by można było doczepiać do ursusa 360.
      Woj. pomorskie. Szczegóły na priv.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.