Skocz do zawartości
ziomek2169

ISARIA 7000 SM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Isaria
ziomek2169    3

Witam, posiadam siewnik isaria 7000sm, gdy robie probe krecona wszystko wychodzi ok ale jak juz sieje to siewnik wysiewa mniej ziarna. Co moze byc tego przyczyną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      Witam

Który z polskich siewników byście polecili?

Agro-Masz SN300
      Unia PLUS 700/3

Czy może coś innego jeśli jest.

Gleby od lekkich po ciężkie łatwo zbrylające się.
      Siewnik będę próbował wziąć na PROW jeśli będzie w przyszłym roku. Uprawiam głównie rzepak, pszenicę, pszenżyto.
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez piotrQQQ
      witam . kupiłem siewnik poznaniak 2,7m  z zaprawiarką . problem jest w tym że nie jest ona podłączona i nie mam części . szukam zdjęcia które pokazuje jak to jest podłączone .
      pytanie też do posiadaczy zaprawiarki czy to dobrze zaprawia i nie mam  z tym problemów ?
    • Przez lazik11441
      Witam, chcę kupić zestaw uprawowo siewny do siewu zboża, rzepaku. jaki wybrać? pottinger terrasem, vaderstad spirit, amazone cirrus, kverneland, horsh pronto? :) będzie pracowal na roznych glebach, od piachow do ciezkiego iłu, będzie stosowany po orce i bezorkowo, koniecznie z podsiewem nawozu, najlepiej 3 metrowy gdyż ppsiadam opryskiwacz 21 metrów i nie chcial bym się bawic w pol siewnika itp :) także chodzi mi o opinie posiadaczy jak i jaki siewnik się sprawuje? i jeszcze chcialbym wiedzieć jaka cena jeżeli ktoś może niech podaje :) z góry dziękuję za podpowiedzi :)
    • Przez cris10
      Witam, stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego .
      Siewnik pracowałby na 77 ha ( z tendecją wzrostową) , siewnik docelowo ma pracować z ciągnkiem 150-175 km . Póki co z Deutz'em 130 km . Gleba różna ,trochę gliny trochę piasku nawet . Z przewagą gleb ciężkich . Budżet ? Myśle że coś max do 110 tyś netto.
      Marki które mnie zainteresowały to w pierwszej kolejności Kuhn a dokładnie model Sitera 3000 , wraz s sekacjami SEEDFLEX . Z tego co orientuję się Integra tego nie ma ? Mógłby mi ktoś podać różnice między tymi dwoma modelami ? Do dealera po nowym roku mam zamiar jechać , wolę pierwsze tu wypytać trochę .
      Kolejną marką jest Amazone i model AD 3000 co o nim myślicie i jak wam się sprawuje ? Wiem że jego koszt to ponad 100tys netto .
      I najtańszą opcją jest Kongsklide bo w granicach 80 tys netto kosztuje . Pracuje u nas taki w okolicy i szczerze mówiąc nie odstaje na pierwszy rzut oka we wschodach czy jakości siewu od Amazone AD 3000 .
      Co byście polecili ? Jakie macie opinie i czy ktoś ma styczność z tymi markami i maszynami ? Jeszcze fajnie by było gdyby ktoś napisał mi cenę jakąś orientacyjną . Może być na pw ale równie dobrze pod postem . Zapraszam do wypowiedzi