Skocz do zawartości

Polecane posty

kacpex8    0

Witam
Mam problem z prasą jd 545 a mianowicie gdy ustawie rozmiar beli na tym przesuwnym pod prawą osłoną na nr 5 to prasa zaczyna mi owijać już przy nr 3 gdy pokaze się na wskaźniku a gdy dojdzie do 5 owija drugi raz sznurek. Jak to panowie rozwiązać?
PS. Jaki nr odpowiada rozmiarowi beli ??
PS 2. Ma ktoś może instrukcję obsługi tej prasy ?
Pozdrawiam

Edytowano przez kacpex8

jak ci nikt nie przestawil umnie jest po prostu to na lince wiec to tylko orientacyjnie bardziej rozmiar beli bo zawsze ktos mogl to przestawic a z tym owijaniem to sprawdz sobie takie zapatki przy sterowaniu owijaniem sa mysle ze ktoras ciezko chodzi albo sprezyka slaba czy pekla kiedys tez tak mialem i gdy tylko napiol sie pasek od pompki to owijala sznurkiem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo318
      Witam mam mały problem jestem na kupnie prasy i jestem zielony na ten temat trafia mi sie prasa claas roland 62 walcowa za około 10 tyś rok nie więcej 1990 którys tam i moje pytanie brzmi czy to to dobra cena na co zwracać uwagę przy kupnie co sprawdzać i czy da sobię rade z nią ciągnik 75 km z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez adrian
      Witam posiadam taką prase http://otomoto.pl/prasa-welger-rp-12-120x120-claas-krone-A327835.html

problem polega na tym ze przerywa mi sznurek podczas owijania ale nie z tej strony co jest mechanizm zapadki tylko własnie z drugiej strony, gdzie poprostu palec ze sznurkiem" idzie" do konca i dosłownie 10 cm przed koncem belki urywa mi sznurek. Jak zdąze wyjść z ciągnika i recznie pokrece za plastikowe koło to uda sie i nie peknie a tak to za kazdym razem, juz mi brakuje pomysłów
    • Przez marcin1199
      Witam, mam problem ze swoją belownicą. Za każdym razem gdy włączam sznurek muszę wychodzić i sprawdzać czy nie nawija na rotor bo innaczej bel nie będzie obwiązany..
    • Przez majsterszpraj
      Co myślicie na temat pras pasowych rivierre vicon. Jakiej mocy był by potrzebny ciągnik do niej. Co lepsze siatka czy sznurek.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.