Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Witam. Niedawno kupiłem ciągnik John Deere 6534 Premium. Ciągnik posiada tuz i chciałbym założyć do niego wom.Czy dostanie gdzieś oryginalny nowy wom czy tylko używane.Czy będzie do niego pasował wom od jakiegoś innego ciągnika.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Edward

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek62
      Witam niedawno zakupiłem John Deere 6200 i chcę wymienić wszystkie oleje i filtry. Mam pytanie jakie filtry i oleje idą do niego i ile filtrów i olejów? 
      Jakby mógł ktoś wypisać wszystkie filtry i oleje. I gdzie znajdują się wszystkie korki wlewu i spustowe. 
    • Przez Piters182
      Witam, mam zapytanie odnośnie świateł LED, w ciągnikach John deere, mam w planach zakup ciągnika JD, który będzie głównie pracował w opryskiwaczu, więc praca większości w nocy jak każdy wie. Więc pytanie czy warto dopłacać do tych świateł LED, dopłaty są różne zależy od dilera, ale tak mniej więcej dopłata jest 5-7 tyś zł. 
    • Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez Marcelamg
      Witam, szukam opinii o ciagniku 7290r z 2016 roku. jakie awarie, jakie ma plusy i minusy. Szukam ciagnika do lzejszej uprawy, transportu nawozów i opryskow.
    • Przez 3gralins1993
      Witam bardzo serdecznie pacient 6420 premium mianowicie jak dzialaja tutaj swiece bo przy -10 nie da rady odpalic kreci jak szalony rozrusznik a kontrolka od swiec zapala sie na zegarze na 2 sekundy to nie za krótko? 

mam go od wrzesnia i pali na dotyk

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.