wanczyk-1991

Spinacze pasów, gdzie???

Polecane posty

Gdzie najbliżej Lublińca (śląskie) można zakuć pasy do prasy rolującej claas variant 260? Zależy mi na czasie żeby je szybko skrócić i zakuć bo zielonki leżą na łące a prasa gupieje. Za pomoc z góry dziękuję

Patryk1222    54

Polecam spinki od tego gościa na yt jest instrukcja jak zakuc i u niego kupisz te spinki (titan 05) kup sobie też tą maszynke i będziesz mógł sobie sam zakuc nr tel.501 068 306
Polecam też szukałem żeby ktoś zakul ale szukaj wiatru w polu..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pele94
      Witam,
      Od niedawna jestem posiadaczem prasy Claas Variant 280 RC. Jak na razie sprasowałem nią około 30 snopków siana, Prasa sprawuję się bardzo dobrze lecz nie dział mi ustawianie zgniotu ( skala od 1 do 5) prasa w ogóle nie reaguje na przestawianie blaszki ( R ) i jak prasuję zegar cały czas dochodzi po czerwone pole ( snopki są okropnie mocno  zbite a jutro od rana jadę prasować około 100 snopków suchej sianokiszonki i nie chce żeby były tak zbite. proszę o pomoc co może być nie tak jakiś elektrozawór przeczyścić ? tylko który bo jest ich chyba 4.  A może po prosu źle przestawiam ją.
      Uruchamiam ciągnik podłączam cała elektronikę włączam komputer ( komputer działa , lampka na prasie świeci)
      włączam przekaźnik i dopiero wtedy reguluję tą blaszką. 
      Zrobię bala i przestawiam doszedłem już na skali do pozycji 0 a i tak bale są jak kamień i zegar pod czerwone , 
      zauważyłem też że nie działają na komputerze takie diodki jest ich chyba z 8, od czego on są ? mają coś wspólnego ze zgniotem ? 
      Proszę o szybką pomoc  
    • Przez Piter1992
      Witam mam problem z variantem 280 a konkretnie chodzi o zgniot. Podczas belowanua wskazowka jest za polowa zielonego czyli tak jak zawsze bylo ale gdy zaczyna piszczec sterownik w ciagniku ze jest juz bele gotowa do wiązania to wskazowka wzrasta na pole czerwone a gdy konczy wiazac  sznurkiem to spada az na poczatek zielonego pola.dodam ze silowniki od klapy i od zgniotu mam zrobione.podczepialem tez pod drugi ciagnik i nie bylo roznicy. Ktos moze ma jakies pomysly
    • Przez serluzik
      Witam, zakupiliśmy belarkę i potrzebuję  pomocy w ustawieniu claas'a rollant'a 354 rc. Prasa z 2008 roku. L Nie mam instrukcji  do niej a muszę troszkę  ją  poustawiac.
      Dzisiaj testowalismy rozwijając  bele po starej belarce i pakowalismy w claasa.
      Pierwsze co to nie wiem jak opuścić noże... Sterownik to claas medium terminal identyk jak tutaj : Claas medium terminal
       Jest też  ustawiony za wysoki zgniot i nie mam pojęcia  gdzie go przestawić.  Weszły w nią 2,5 beli po sipmie farmie 2 ^^ fakt ze z nożami  poszło  ale mimo wszystko betoniak.
      Nie mogłem  też  puścić siatki ręcznie  bo nie wiem ktorym guzikiem sie załącza.
      Miałby  ktoś  taką  instrukcję  do niej  ? Byłbym  wdzięczny. Pozdrawiam !
    • Przez Kubaaa12
      Zamierzam kupić prasę Claas Rollant 46, pod ciągnik mtz 82. Proszę o opinie oraz jej wady i zalety.
    • Przez ziutekp
      witam nie znalazłem takiego tematu wiec pytam. mam problem z prasa class variant 365, mianowicie po zamknięciu klapy w kilka sekund puszczają zamki i klapa się uchyla, luzują się pasy nie można zwinąć większej belki niż 80-90 cm.dodam tylko że cały czas trzeba ciśnienie z ciągnika podać by klapa została na miejscu.czy ktoś miał podobny przypadek od czego zacząć weryfikację.proszę o podpowiedź.
      20180530_100727[1]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.