Skocz do zawartości
Patitek285

Szkodnik w kukurydzy

Polecane posty

Patitek285    0

Witam, dzisiaj w kukurydzy zauważyłem kilka(naście) zwiniętych liści, po rozwinięciu okazało się że siedzi tam jakaś mała zielona gąsienica. Co to może być za robak? Niestety nie posiadam zdjęcia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      kukurydza wyglada tak http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18475 ( zdjecie pożyczone z galeri dla zobrazowania) przed siewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jescze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens??? Co roku o tej poże pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Claass
      Sprzedam sieczkarnię samojezdną Agrostroj Mars. Silnik 6 cylindrów turbo 240 km. Sieczkarnia posiada heder 4 rzędowy napędzany hydraulicznie, zgniatacz do ziarna, napęd hydrostatyczny, obrotową rurę. 
      Cena brutto 28000 zł 
      Ewentualnie zamiana na inny sprzęt rolniczy
      Zdjęcia dostępne na https://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-agrostroj-mars-zamiana-CID757-IDkpl7a.html
      504369765 lub 500240876
    • Przez wojtekb333
      Witam
      Pisze do was abyście pomogli dokonać mi wyboru. Chce zmienić siewnik do kukurydzy i interesuje mnie 4 rzędowy pneumatyczny. Zastanawiam się nad dwoma gaspardo i ozdoken. Gaspardo jest z 2014 roku zasial niby 120 ha wszystko na talerzu, komputer, nawóz 1000 L cena 46 tyś brutto. Natomiast druga opcja to siewnik firmy ozdoken nowy ta sama opcja za 50 tyś brutto. Teraz trzeba podjąć decyzję czy lepiej lepsza marka A używany czy gorsza A nowy ?
      Dodam, ze ja obsiewam tak 50ha rocznie

Liczę na pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez wujo_usiu
      Witam , kupiłem Mesurol do zaprawy kukurydzy , w jakiej dawce go stosować , jest on proszkowany w 1 kg opakowaniu , taki jak na zał obrazku.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.