Skocz do zawartości
Rolnik551

Lely splendimo 280t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
lely
Rolnik551    2

Witam mam problem z zablokowaniem do transportu nie do chodzi do blachy z blokada kosiarka na zawieszeniu bocznym wie ktoś o co chodzi?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KUBA26
      Witam Mam dylemat nie wiem jaką kosiarkę wybrać Pottinger 262 czy Krone 280 możecie podpowiedzieć? Może macie takie kosiarki
    • Przez kamil5421
      Witam. Chciałbym kupić do zatora Forterry 125 . Kosiarkę czołową , ale mam problem wałek z przodu kręci się w przeciwnym kierunku jak norlamnie  " nie ma możliwości zmiany kierunku obrotu "..... czy ktoś się orientuje czy są jakieś kosiarki czołowe co maja zmienne kierunki pracy lub jak to rozwiązać . ??
    • Przez I_LOVE_MTZ
      Proszę opinie na temat kosiarki claas disco 2650 ile mocy ciągnik awaryjność
    • Przez panmino
      Cześć,
      Będę kupował kosiarke dyskowa, chciałbym polską, ale mam mieszane uczucia. Cena jedna czyni cuda i mam na oku taką kosiarkę: http://pronar.pl/produkt/kosiarka-dyskowa-pronar-pdt260. Cena PDT260 to netto 19.320,00, plus 7.500 za spulchniacz.  Co myślicie o tej ofercie? Samasz KT to wydatek 23.300 netto, plus 10tys. za spulchniacz a  Sipma to 22.500, ale nie ma opcji spulchniacza. Proszę o wyrażenie zdania osoby naprawdę mające kontakt z polskim sprzętem, a nie w ciemno zakochanych w zachodnich markach. Pozdrawiam.

• Przez Krystian19
      Witam. Poszukuje kosiarki do trawy bębnowej lub dyskowej polskiej o szerokości minimum 185cm.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.