Skocz do zawartości
Kamills

Rozwijarka do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rozwijarka
viperwlkp    86

chodzi ci o ten bajer co laska kreci? no fajna sprawa ciekawe jak sie sprawdza np z sianokiszonka

Kamills    0

Tak, o to chodzi. Myślę że by się dobrze sprawowało w starych budynkach 

Wiadomość z agroFakt.pl

withanight    820

Rozwijak do bel/balotow spróbuj. Druga sprawa, że nie ciężko coś takiego zrobić.

Take me Away !...

Kamills    0
Napisano (edytowany)

po wpisaniu Rozwijak do bel są rozwijaki na ciągnik, ładowarkę lub silnik elektryczny.

To że łatwo coś takiego zrobić myślałem że dlatego nie będzie drogie

__

Znalazłem jak to się nazywa po niemiecku 

der growi rundballenabwickler     :)

tylko czy takie coś jest w polsce i jak z ceną?

Edytowano przez Kamills

paul7    0
Napisano (edytowany)

Proszę:

https://www.youtube.com/watch?v=cdd53bw-fY8&t=7s

Fajna maszynka jednak przy tak delikatnej konstrukcji można zapomnieć żeby włożyć tam balot ciężkiej sianokiszonki lub poplonu...

Poleciłbym coś takiego:

https://www.youtube.com/watch?v=qjHhZWuoaME&index=41&list=WL

konstrukcja strasznie prosta, tylko trzeba poświęcić trochę czasu żeby takie coś stworzyć :D

Edytowano przez paul7

michalmr99    14

Firma agro faktory produkuje rozwijarkę do ciągnika z możliwością załadunku beli (nie trzeba drugiego ciągnika do załadunku)

Kamills    0

tylko to nie ma być na ciągnik, a takie że sam sobie to przesuniesz, pojedziesz kawałek dalej bo nie mam tyle miejsca w oborze 

viperwlkp    86

i co kolego bedziesz sam robil bo teraz mysle czy wystarczy zastosowac dwa bębny tak jak na owijarce czy lepiej na bebny zslozyc tasme tak jak na tym filmie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam podpowie ktos jak wymienić linki w wycinaku kiszonek fella tu 170? Chodzi mi bardziej o to jak odkrecic linke od tej calej prowadnicy co sa noże?
    • Przez m4t3usz4
      Witam!
      Czy ktoś z Was słyszał kiedykolwiek lub miał doświadczenie z separatorami zbożowymi typu SAD lub ALS? Zastanawiam się nad kupnem takiej maszyny i interesuje mnie czy rzeczywiście spełnia to swoją rolę tak, jak podają sprzedawcy.
      Jeśli coś wiecie w temacie - proszę o pomoc.

Poniżej zdjęcia przykładowych separatorów tego typu

• Przez ursusowski289
      Witam kolegów, może pisze to na nie właściwym forum ale pomyślałem że wiele rolników ma w szopie jakąś starą wsk-e lub części do niej i może chcieliby to sprzedać, ja za rozsądną cenę chętnie kupiłbym jakąś wsk-e ( nie musi posiadać rejestracji) lub jakieś części do niej.
      Zainteresowanych zapraszam do prywatnych wiadomości.

• Przez ŻBKIU1999
      czemu gdy przekręcę kluczyk to nie piszczy. co może być przyczyną nie działającego   zegara od poziomu paliwa . czy  ktoś wie gdzie znajduje  cie czujnik od przeciążenia? 
      Z góry dzięki. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.