Skocz do zawartości
ptaku4

ŻYWIENIE BURAKAMI !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptaku4    0

Witam ! Mam pytanie czy owce mogą jeść surowe buraki czy lepiej gotowane? 

Setik    401

Ja tak samo daję surowe buraki i nawet przez myśl nie przeszło żeby je gotować :) Tylko są szatkowane żeby bylo im lepiej jeść. Podaję także wysłodki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pasja
      Witam.
      Mam problem z rozpoznaniem czy to owca czy baranek. Dodam że okociła się 2 tyg temu i jest to owca kameruńska.
    • Przez kajperos
      witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę z właścicielem tych owiec podpisać jakaś umowę (tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dziękuję za odp.
    • Przez kajperos
      Witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę podpisać z ich właścicielem jakaś umowę ( tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez kajperos
      Witam czy przy kupnie owiec zarejestrowanych i zakolczykowanych muszę podpisać z ich właścicielem jakaś umowę ( tak jak np. przy kupnie auta ). Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez kajperos
      witam może mi ktoś wytłumaczyć jak mogę zarejestrowac i zakolczykowac moje owce aby w późniejszym terminie mógł na nie dostać dotacje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.