Skocz do zawartości
Tomas103

Rozwadniacz do Ślęzy

Polecane posty

Tomas103    0

Witam niedawno kupiłem opryskiwacz Ślęza.Ma juz swoje lata i nie jest to najnowsza technologia. Szczególnie uciążliwe jest rozrabianie proszkowych odżywek ponieważ nie ma rozwadniacza... Dlatego zastanawiam się nad jego założeniem. Tu pojawia się moje pytanie co myślicie o takim http://allegro.pl/rozwadniacz-opryskiwacza-fi-400mm-kompletny-pilmet-i6790610334.html najlepiej jakby napisał ktoś kto takiego używał. Zbiornik nie ma gwintu jest tylko zakrywany gumową pokrywą. Chciałbym aby rozwadniacz był wydajny inaczej raczej zostaje wiadro do mieszania :)

stempos1980    47

Tomas w starszych opryskiwaczach nie było rozwadniacza tylko sito a to powinno pasować najwyzwj zrobisz tuning mały kołnierzowi cosito się trzymalo a tak a propo tyle lat sięieszało w wiaderku i było ok.w polowym mam rozwadniacz i jakoś go nie używam jedynie jak nawozy sypie to tak ale smialo możesz to kupić bo niema wiercenia dziury w beczce

Jarecki88    187

Tego wynalazku nie można nazwać rozwadniaczem. Zostaje wiadro albo zakup rozwadniacza bocznego. Koszt około 1200zł za Polmaca na olx. Chyba, że masz pół godziny czasu na rozpuszczanie worka siarczanu magnezu to i ten się nada. Dla mnie to porażka.

Wiadomość z agroFakt.pl

marekfarmer    4977

kupuj śmiało siarczan magnezu bardzo szybko się rozpuszcza w nim wystarczy wężem pod ciśnieniem lać wodę i elegancko się rozpuszcza mocznik trochę dłużej miałem taki w pilmecie i zdawał egzamin w 100%

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Tomas103    0
Napisano (edytowany)

Czyli różne opinie.To może ktoś mi powie czy leje równo po całym sicie ? Bo kiedyś miałem skotarka 600 l z rozwadniaczem ale słabo się spisywał bo lał tylko jednym strumieniem na środek sita

Edytowano przez Tomas103

toros    2

u mnie jest wycięte w tym lejku od rozwadniacza parę dzor i leje po całym sicie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Skiner
      Witam, chciałbym poznać opinie co do opryskiwaczy stanimpex, interesuje mnie opryskiwacz 1500l-2000l hydrauliczny ciągany polowy.

• Przez TheEnd
      Cześć,  wpadło mi w ręce takie coś jak na zdjęciach, że tak powiem za flaszkę
      Pompa w stanie agonalnym ale może coś z tego będzie, generalnie woda w oleju (emulsje korkiem wyrzuciła) i ktoś ją z wodą zostawił,  więc się rozmraża. 
      Ktoś może wie co to za opryskiwacz i jaka to Pompa? 

• Przez mf25
      Mam problem w Krukowiaku z główny elektrozaworem  przy włączaniu na pryskanie guziczka w komputerku nie otwiera sie wogóle , albo otworzy się na małe cisnienie i leci mniejsza dawka albo po przejechaniu np. 10m dopiero leci te 200l/ha . Musze kilka razy poklikać by się włączył , Jakieś porady?
    • Przez Fugeo
      Cześć
      Która z tych dwóch firm wypada lepiej jakościowo i cenowo? W grę wchodzi opryskiwacz o pojemności 1000 l zawieszany i szerokości belki 15 m. Bury Perkoz 1000 l oraz Krukowiak Heros 1000 l.
      Z wyposażenia jakieś proste elektroniczne sterowanie sekcjami oraz ciśnieniem z ciągnika, rozwadniacz boczny, zbiornik do płukania układu, rozkładana hydrauliczne belka.

• Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.